Як плести фенечки з муліне з ім'ям. Фенечки з іменами.

  •  Останнім часом фенечки втратили своє первинне значення - браслета дружби. Зараз в Росії це скоріше стильний і оригінальний аксесуар, який може носити хто завгодно незалежно від статі і віку. Однак, за традицією саморобні фенечки дарують в знак дружби - господар фенечки повинен сам зав'язати її на руці свого друга, тоді вона обов'язково принесе удачу.
  •  Звичайно, найбільш ефектні і пам'ятні - це фенечки з ім'ям. Сплести такий браслетик нескладно, це мистецтво доступно будь-якому новачкові, для цього необхідно лише запам'ятати кілька нескладних правил. Існують два види плетіння - пряме і косе, які відтворюються на шнурку або каркасі. Відрізняються вони один від одного як получившимся візерунком, так і способом зав'язування вузликів.
  •  Вам знадобиться: Нитки муліне Ножиці Сантиметр Булавка Подушка
  •  Криве плетіння простіше для виконання і починати вчитися плести фенечки краще з нього. Наріжте парна кількість ниток довжиною в 4 рази більше розміру планованої фенечки (не забувайте, що її треба зав'язати, тобто краще залишити довгі кінчики). В середньому це 100 - 120 сантиметрів. Все нитки зав'яжіть в один слабкий вузлик і закріпіть англійською булавкою за будь-який відповідний для цього предмет, наприклад за подушку. Це охоронить нитки від перекручування.
  •  Візьміть крайню зліва нитку і обв'яжіть нею всі наступні нитки. Вузлик робиться звичайнісінький - візьміть нитку і нею зав'яжіть вузлик на сусідній нитці, таким чином вони поміняються місцями. І так далі до краю - вийде діагональна смужка з вузликів нитки одного кольору. Тут важливо не перекрутити їх, і туго затягувати вузлики. Далі крайній лівій виявилася нитка вже іншого кольору, беремо її і проробляємо теж саме і так до тих пір, поки всі нитки НЕ будуть пров'язані, тобто якщо ви взяли 4 кольору, то у вас повинні вийде 4 різнокольорові косі смуги. Далі ці ж операції повторюються знову доти, поки фенечка не набуде необхідну довжину. Можливий також варіант зворотного плетіння. Якщо зараз вузлики запліталися зліва направо, то при зворотному плетінні все теж саме робиться тільки справа наліво. Ці плетіння можна чергувати - в результаті вийде зигзагоподібний візерунок.
  •  Однак для плетіння фенечек з ім'ям необхідно опанувати прямим плетінням. Пряме плетіння відрізняється від кривого не тільки візерунком, а й способом зав'язування вузликів. Якщо в кривому, ви зав'язували найпростіший вузлик, то тут вузлик повинен бути подвійним. Його зав'язують таким чином, що обплітає нитка накидається на обплітає, потім пропускається в утворену петельку і відразу ж в'яжеться ще один такий же вузлик. Обидва вузлика туго затягуються. Коли пров'язаний цілий ряд, цієї ж ниткою плетуться вузлики у зворотний бік, зав'язуються вони в дзеркальному відображенні. Рядки повинні виходити прямими. Букви плетуться ниткою іншого кольору. Вузлики при цьому зав'язуються у зворотний бік, тобто якщо основним кольором ви плетете ряд вправо, вузлики для букви повинні Пров'язуйте вліво сторону.
  •  Корисні поради: Для плетіння фенечки з ім'ям використовуються або два кольори, один основний, колір фону, і другий колір букв. Довжина нитки основного кольору повинна бути в кілька разів більше розміру самого браслета, можна відразу брати моток. Для зручності його можна змотати в клубок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/OlIe8evaMmk