Як вибрати насос-станцію для води. Як розрахувати потужність насоса.

При виборі насосної станції необхідно ознайомитися з її технічними характеристиками і зіставити їх зі своїми потребами, а також враховувати функціональні можливості свердловини чи іншого джерела води. Підрахунок необхідної потужності насоса слід провести попередньо перед походом у магазин.
Вам знадобиться
  • - технічні характеристики насосної станції;
  • - розрахунок потрібної потужності водоспоживання.
Інструкція
1
Вибір насосної станції залежить від того, скільки і яких приладів ви збираєтеся використовувати одночасно. Також враховуйте, що всі стаціонарні станції для індивідуального використання можуть піднімати стовп води, що знаходиться на максимальній глибині 8 метрів. Якщо джерело води знаходиться нижче, наприклад, в колодязі або свердловині, то необхідно купувати промислову станцію , так як стаціонарна для індивідуального використання просто не зможе підняти воду, незважаючи на всі технічні характеристики .
2
Якщо ви збираєтеся підключати побутові прилади, які споживають велику кількість води одночасно, то вам буде потрібно потужна станція з накопичувальним резервуаром, що працює автономно без найменшої участі з вашого боку. Принцип роботи такий, встановив, підключив в мережу і забув. Насос буде самостійно включатися і відключатися, вам залишиться тільки використовувати воду, як якщо б ви підключилися до центрального водопроводу.
3
Перед походом у магазин за насосної станцією зробіть необхідні розрахунки необхідної потужності. Для цього складіть всі показники водоспоживання одночасно запускаються побутових приладів. На полив саду вам буде потрібно 1 кубометр води з силою напору 3 метри в секунду. Пральна і посудомийна машина споживають по 2 кубометра води, душова установка 3 кубометра, сантехнічні установки 1,5 кубометра, миття посуду під краном 1,5 кубометра. Склавши всі показники, ви дізнаєтеся потрібну вам потужність насосної станції.
4
При виборі насоса також враховуйте, що станції від відомих виробників будуть коштувати на кілька порядків дорожче, але це зовсім не означає, що вони будуть працювати набагато краще, ніж станції невідомих виробників, які не ведуть велику рекламну компанію свого товару. Тому вибирайте насос з урахуванням не тільки потреб, але й матеріальних можливостей.