Як збирати гриби.

Гриби можна купити в магазині і в сирому, і в маринованому вигляді. Але хіба можна порівняти покупні гриби і зібрані своїми руками в ранковому лісі? На «тихою полюванні» ви надихається свіжим повітрям і одразу скинете пару зайвих кілограмів. Адже щоб набрати повну корзинку хороших грибів, треба добре потрудитися.
Вам знадобиться
  • Корзинка
  • Рюкзак
  • Кепка з козирком
  • Термос з гарячим чаєм і сухий пайок
  • Ніж і ножиці
  • Палка
  • Аптечка
  • Довідник грибника
  • Компас
  • Дощовик
Інструкція
1
Збирайтеся за грибами не пізніше 7:00. Інакше ви не отримаєте справжнього задоволення від ранкового лісу. Крім того, в повітрі ще багато вологи - гриби будуть соковитіше і смачніше. Напевно, в тому ж лісі вже бродить команда грибників, і днем ви не встигнете обчистити всі «злачні місця». Полювання за грибами - справа азартна. Але вам потрібно ще встигнути перекусити і осилити дорогу назад.
2
Купіть довідник грибника. Перед походом до лісу необхідно уважно ознайомитися з усіма видами грибів, місцем і часом їх зростання. Не має сенсу йти за грибами в посушливий час. Збирайтеся в ліс не пізніше, ніж через пару днів після теплих дощів. Краще йти за грибами, починаючи з кінця теплого квітня і з початку травня можна вжити першу вилазку в ліс за сморчками і рядками. В червні вже можна збирати лугові опеньки і печериці. В липні з'являться вовнянки, сироїжки, маслюки, підосичники, підберезники, боровики. Самое грибне час - серпень і вересень. З'являться грузді і рижики, розсипи опеньків. До кінця жовтня можна збирати опеньки і довгі сімейки рядовок.
3
Готуйтеся збирати гриби заздалегідь, щоб нічого не забути. Вам треба взяти зручну корзинку. Не беріть відро або целофановий пакет - в них не циркулює повітря, і гриби втратять деякі поживні властивості. Ще треба взяти з собою ножик (краще складаний, щоб покласти його в кишеню або кишеню рюкзака і не поранитися). Тонкі грибні ніжки (лугових опеньків, говорушек і інш.) Зручніше зрізати ножицями. Покладіть в рюкзак сухий пайок, термос з гарячим чаєм (на свіжому повітрі ви швидко проголодаетесь!). Візьміть маленьку аптечку. У ній мають бути кошти від укусів комах і випадкових порізів і подряпин (йод, вата, бинт, пластир). На всякий випадок покладіть в рюкзак дощовик. Кращий головний убір грибника - кепка з великим козирком, який врятує обличчя від павутини і від лісового сміття. Якщо ви новачок, візьміть з собою список їстівних і неїстівних грибів з хорошими чіткими фотографіями. І компас - раптом заблукаєте.
4
Дотримуйтесь правил збору грибів - помилки можуть стати фатальними. Головне правило грибника: сумніваєшся - не бери! Отруїтися можна наступними грибами: • Отруйними, особливо блідою поганкою і мухомором (вивчайте їх зовнішні ознаки за довідником). • Умовно їстівними (сморчками, груздями, краснушкі і т.д.), які потрібно попередньо вимочити, відварити або засолити. Їх важливо правильно приготувати! • Їстівними грибами, якщо вони ростуть близько автотрас або вже червиві, занадто м'які і старі. Не беріть валяється у пенька зрізаний кимось невідомо коли гриб - у ньому вже могли з'явитися отруйні продукти розпаду.
5
Знайдіть гриб і акуратно зріжте його на половині ніжки або висмикніть обертальнимрухом. Ямку під ним прикрийте мохом або землею, щоб не дати грибниці висохнути. Відразу очистіть капелюшок від налиплого листя, травинок і грязі. Складайте в корзинку спочатку тверді гриби (білявки, рижики, боровички), потім більш крихкі (такі, як сироїжки).
6
Відшукайте собі в лісі зручну палицю - ви будете розсовувати нею гілки, збивати павутину і акуратно розривати листя навколо підозрілого горбка. Але не розкидайте і не перевертайте вологу підстилку. Не потрібно порушувати сталу в лісі екологічну систему. Ви самі ще ні разу прийдете в цей ліс і наберете жодне козуб грибів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZURFCFGBKgI
Корисна порада
Дотримуйтесь етику грибника - не розоряти грибницю повністю. Розрита і оголена, вона може загинути. Не беріть занадто дрібні грибочки - дайте їм вирости. Не потрібно також псувати отруйні гриби - багато їх них використовуються тваринами.
Серед безлічі грибів, придатних в їжу, є всього-на-всього три першої, тобто найвищої категорії. Це білий гриб, рижик і груздь справжній (інша назва - груздь білий). За старих часів він нерідко називався «царським грибом» за його міцну, щільну, білу м'якоть і чудові смакові якості.
Інструкція
1
Період збору груздів - з середини літа по середину осені (тобто з липня по початок жовтня). Шукайте їх, насамперед, в березняках. Але можна наштовхнутися на грузді і в змішаних лісах. Ростуть вони, як правило, групами. Вважають, що сама назва гриба - «груздь» - походить від видозмінених слів «група», «купа».
2
Обов'язково врахуйте, що ці гриби частіше попадаються в низинах, де більш рихла і вологий ґрунт. На «буграх», особливо з сухою піщаним ґрунтом, їх практично не можна зустріти.
3
Грузді використовуються в їжу в солоному вигляді. Попередньо ви повинні обов'язково вимочити гриби мінімум дві доби (для надійності, можна збільшити цей термін до трьох діб). Очистіть грузді від бруду і прилип листя, покладіть в скляний або емальований посуд, залийте холодною підсоленою водою. Воду слід періодично змінювати. До чого потрібні такі заходи? Справа в тому, що в грузді міститься гіркий молочний сік. Він не отруйний, але зіпсує смак грибів, якщо їх не вимочити.
4
А вже після вищеописаної попередньої обробки ви можете засолити грузді «холодним» або «гарячим» способом. І приблизно через місяць у вас буде готовий до вживання продукт, який може послужити прикрасою будь-якого столу.
5
Крім білого або справжнього груздя, не нехтуйте іншими: жовтими, осиковими, чорними грибами. Нехай вони менш цінні, але теж мають гарні смакові якості. Обробляти їх слід точно так само, як і груздь справжній. Чорний груздь (в просторіччі - «чорнушка») після вимочування і засолювання приймає вишнево-рожевий колір, але на його смак це абсолютно не впливає.
Корисна порада
Зовнішній вигляд груздя: пластинчастий гриб, який має опушені по краях капелюшок. Колір капелюшка варіює від білого до світло-жовтуватого, форма - «воронковидная», тобто з поглибленням в центрі. У найбільш великих екземплярів капелюшок досягає до 20 см в діаметрі, але зазвичай, звичайно ж, набагато менше. Відмітна ознака груздя - його капелюшок навіть при сухій погоді завжди трохи вологим. Пластинки у молодого груздя білі, у старого - жовтуваті.