Як зав'язувати гачки. інструкція з зав'язування вузлів.

Щоб стати справжнім професійним рибалкою потрібно навчитися правильно зав'язувати рибальські вузли. Зав'язавши неправильно вузол, можна потрапити в халепу, так як риба потягне гачок з наживкою під воду. Щоб потренуватися зав'язувати вузли, краще використовувати звичайну мотузку. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції при зав'язуванні риболовних вузлів. В ній ми навчимо вас в'язати основні рибальські вузли.
Інструкція
1
Перший вузол, який ми будемо вчитися зав'язувати, називається «Піковий кінець» Починати з обороту волосіні на 360 градусів. Слідкуйте, щоб вільний кінець волосіні був направлений в сторону від загнутого гачка. При цьому гачок повинен лежати на волосіні. Загорніть зовнішню частину петлі навколо гачка приблизно 7-8 разів. Потягніть за кінчик волосіні біля загнутого гачка, вузол готовий.
2
Наступний вузол «Ударний» для подлеска.Завяжіте крайової вузол на підліску, через петлю отриманого вузла пропустите легку волосінь. Затягніть крайової вузол посильней. Оберніть легку волосінь навколо підліска 6 разів і просмикніть вільний кінець волосіні в першу петлю обороту у крайового вузла. Потягніть за основну волосінь, притримуючи при цьому підлісок. Тягніть доти, поки вузол не закриється. Вузол повинен бути добре затягнутий, обріжте непотрібні кінчики волосіні.
3
Тепер будемо вчитися зав'язувати «Подвійну крайову петлю» .Сделайте петлю на кінці вашої волосіні. Потім на зробленою зашморгу зав'яжіть крайової вузол. Додайте ще один додатковий оборот до петлі і затягніть вузол.
4
Наступний вузол - Закритий вузол «Напівкровний». Він підходить для прив'язування гачків з ушкамі.Проденьте волосінь через вушко гачка. Скрутіть вільний кінець і основну волосінь разом з допомогою 3-6 оборотів. Просмикніть вільний кінець волосіні через перший виток. Чим більше потрібна навантаження на волосінь, тим більше робіть витків. Потягніть злегка за волосінь, з якою ви почали в'язати вузол. Закрийте вузол, для цього просмикніть вільний кінець волосіні через вільну петлю, яка сформувалася зверху вузла. Затягніть вузол якомога міцніше.
5
Вузол «Гріннер» .Проденьте волосінь через вушко гачка, зробіть крайової вузол. Додайте 3-4 обороту до крайового вузлу. Потягніть за обидва кінці, щоб затягнути вузол. Ми розглянули вузли, які найбільш популярні у рибалок. Потренувавшись на мотузочці, переходите до в'язання рибальських гачків з волосіні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pV5qVskU_LE
Без риболовного гачка не обходиться жоден варіант аматорської риболовлі. Незважаючи на все розмаїття застосовуваних оснасток, гачок і раніше найважливіша складова будь-якої з них. Грамотне зав'язування гачка є не останньою умовою клювання і успішного виведення риби. Існує безліч варіантів виконання рибальських вузлів. Вибирати найбільш підходящі з них слід з урахуванням виду риболовлі, а також залежно від використовуваного вудилища, волосіні і оснастки.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Зауважте рибальський гачок «тунцевим» вузлом. Для цього візьміть волосінь і підходящий до неї гачок. Протягніть в вушко гачка ходовий кінець волосіні і зробіть чотири витка (шлага) навколо цівки. Далі виведіть волосінь назад через вушко, а зроблені шлаги пересуньте з цівки на волосінь і затягніть. Даний вузол вигідно відрізняється від інших вузлів тим, що обхват вушка гачка відбувається одночасно парою петель.
2
«Канадська вісімка» є міцним і водночас простим у виконанні вузлом. Пропустіть ходовий кінець волосіні в вушко гачка, зробіть один шлаг навколо цівки. Далі просмикніть кінцем волосіні виконаний виток навколо цівки і туго затягніть. Вузол «канадська вісімка» готовий. Даний варіант відмінно підходить для синтетичної волосіні.
3
Ще один спосіб надійно зав'язати рибальський гачок полягає в реалізації ковзаючого вузла. Для його виконання пропустіть волосінь через вушко гачка і сформуйте ковзний вузол, який представляє собою петлю і незатянутой виток навколо неї. У створену петлю вставте цівку гачка і затягніть на ньому вийшов вузол. Гачок готовий. Для більш надійної фіксації гачка часто використовують подвійний ковзний вузол, суть якого в трикратному обвитті волосінню цівки гачка.
4
Вузли з бавовняних лісок або м'якого дроту має сенс виконувати у вигляді глухий петлі. Для цього зробіть на кінці повідця незатягівающуюся петлю. Просмикніть петлю у вушко гачка і перекиньте через жало гачка, тим самим утворивши глухий вузол. Цей варіант є найпростішим і надійним способом прикріплення риболовного гачка усіма слабо Стягуюче поводками.
5
Якщо у гачка відсутній вушко і замість нього мається лопаточка для фіксації волосіні, в даному випадку зав'язати гачок найкраще «ступінчастим» вузлом. Для його виконання тримайте гачок у вертикальному положенні і зробіть один загин волосіні уздовж цівки. Потім виконайте 2-3 шлага волосінню навколо цівки без захоплення і 3-4 шлага із захопленням самої волосіні. Затягніть вузол, тепер волосінь міцно з'єднана з гачком навіть без використання вушка.
Зверніть увагу
Повідковий на основі простого вузла. Спочатку потрібно на волосіні зав'язати простий вузол, не затягуючи його до кінця. Поперечний поводок з гачками на кожному кінці проведіть в середину полуузла, навколо петлі і назад в середину полуузла, як це зображено на схемі. Вирівнявши довжину обох повідків, затягніть вузол.
Корисна порада
Якщо риболовля є Вашим улюбленим хобі, Ви просто зобов'язані знати, як правильно зав'язати гачок, адже від цього може залежати улов. Важливо, щоб вузол не розв'язувався, навіть якщо волосінь вже довго перебуває у воді і витримує при цьому значне навантаження.