Що потрібно для вінчання в церкві.

Вінчання в церкви - це священний обряд, під час якого люблячий чоловік передає себе, свої помисли і бажання в руки свого коханого. Повінчавшись, чоловік і дружина беруть на себе зобов'язання щодо збереження сім'ї та отримують церковне благословення на щасливе сімейне життя і народження дітей.
До організації вінчання слід підійти з усією серйозністю. У першу чергу вирішите, в який день і в якому храмі ви хотіли б повінчатися. На сьогоднішній день в більшості церков існує попередній запис, завдяки якій ви можете вибрати навіть час проведення обряду. Присутність молодят при записі не обов'язково, це може зробити будь-який ваш родич. Якщо ж у вибраній вами церкви попередній запис відсутній, то необхідно оформити квитанцію на проведення вінчання вже безпосередньо в день весілля. У цьому випадку не можна назвати точний час таїнства, провести його священик зможе тільки після інших справ. Але зате можна домовитися на проведення обряду з певним священиком, якщо є в цьому необходімость.Подготовіться до вінчання потрібно не тільки в організаційному плані, але в першу чергу в духовному. Перед здійсненням таїнства нареченому і нареченій необхідно дотримуватися триденний піст, відвідувати вечірні служби, сповідь і причастя. Священик вам підкаже, які саме молитви слід читати в ці дні. Також під час посту необхідно утриматися не лише від продуктів тваринного походження - м'яса, яєць, молочних продуктів - але і від шлюбних стосунків.У день весілля молодята повинні прийти в храм до початку служби, перед цим не можна нічого їсти і пити, палити і виконувати подружній борг. У храмі наречена і наречений сповідаються, моляться і потім причащаються. Після цього є час, щоб переодягнутися в вінчальні одягу, при цьому нареченій краще віддати перевагу зручному взутті, в іншому випадку кілька годин стояння на високих підборах можуть обернутися справжньою питкой.Обручальние кільця необхідно заздалегідь віддати вашому вінчає священика, щоб він зміг освятити їх. Під час обряду на молодожонів обов'язково повинні бути натільні хрестики, а у нареченої - головний убір. Це може бути фата, якщо ви вінчатися в день офіційного одруження, або ж хустку або шарф. Під час обряду допускається присутність родичів і друзів, а от знімати процес вінчання або робити фотознімки дозволено не у всіх храмах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o3RDy5Xhkak
Вінчання - це священне таїнство, для того щоб повінчатися потрібно бути щирим з собою і зі своїм партнером. Не можна вінчатися в догоду сімейним традиціям, або тому що це стало модним. Вінчання оголює душі двох люблячих людей перед лицем Бога, тому молодих людей повинна підвести до нього любов.

Вінчатися необхідно для того, щоб благословити свій шлюб. Повінчавши, подружжя отримують благодать Божу, це допоможе їм будувати свій союз в однодумності і любові, бути єдиними душею і тілом, і виховувати дітей у християнській моралі.

Вінчання не дає жодних благ сім'ї, воно не є гарантом родинного щастя і позбавлення від життєвих труднощів. Вінчаються повинні разом пройти через всі випробування, які зустрічатимуться на їх життєвому шляху і самі вирішувати свої труднощі. Віра буде допомагати їм у цій справі. Вінчання потрібно ще для того, щоб у двох люблячих людей завжди була надія один на одного і на Бога, була впевненість у міцності відносин. Щоб любовна човен не розбивалася об побут необхідно велику мужність і велика любов. Вінчання - це своєрідний атестат зрілості почуттів, зважившись вінчатися, ви повинні розуміти, що відповідаєте за цілісність свого човна перед Богом. Про те, що сім'я створюється для вічності, молодим будуть нагадувати кільця - символ нескінченності. Їх надягають при заручинах пари. Вінці, які надягають на голови подружжю, уособлюють їх царський гідність, адже їм слід будувати власне царство, за власними законами, і ніхто не в силах перешкодити їм у цьому. Перед вінчанням потрібно сповідатися і причаститися на літургії. Це робиться для того, щоб перед вступом у нове життя очиститися від гріхів, внутрішньо оновитися. Протягом трьох днів до таїнства бажано постити, думати про духовне, прислухатися до своєї душі. Вінчаючись чоловік і жінка повинні розуміти, що вони вступають в шлюб один раз і на все життя. Християнство, звичайно, допускає розлучення, ставлячись до сім'ї як до живого організму, який може в будь-який момент померти. Але якщо ви вирішили скріпити свій шлюб церковними узами, підійдіть до цього з усією відповідальністю.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o3RDy5Xhkak