Як зробити макет своїми руками. макет міста своїми руками.

Красиві архітектурні макети нерідко залучають до себе захоплені погляди, але мало хто наважується повторити вподобаний об'єкт і зробити макет самостійно - робота над макетом копітка і вимагає великих тимчасових і фізичних витрат. Проте, готовий макет може довго радувати ваше око і очей ваших друзів, тому ви можете спробувати виготовити макет нескладного будівлі власними руками. У цій статті ми розповімо, як зробити макет простого сільського будиночка з фанери і дерев'яних рейок.
Інструкція
1
Для початку накресліть всі елементи і деталі майбутнього макета на папері. Креслення повинен бути в масштабі 1:50, і його вимірювання повинні бути точними. Прорахуйте розміри даху, стін, фасаду, площадки, на якій стоїть будівля, і інших фрагментів макета.
2
Перенесіть креслення на тонку фанеру і акуратно випиляєте деталі. Потім в готових деталях випиляєте віконні та дверні прорізи, а потім зашліфуйте краю і зрізи наждачним папером.
3
Широкі рейки для фундаменту наклейте на основу, а потім зашліфуйте і зачистите. Двері випиляєте з тонкої фанери і оклейте тонкими дерев'яними рейками, підігнавши розмір дверного полотна так, щоб воно щільно поміщалося в проріз.
4
Для вікон візьміть тонке оргскло і виріжте його за формою і розміром віконних прорізів. Віконні рами виготовте з тонких дерев'яних рейок, а потім виготовте відливи і наличники.
5
Каркас даху і галерей зробіть з фанери, а з тонкої жерсті зігніть водостічні труби і жолоби. Прикріпіть їх до даху, а потім зробіть пічну трубу і слухове вікно в стіні горища. Ганок можна зробити з широких брусків дерева.
6
Починайте збірку макета вже після того, як всі елементи будуть встановлені - двері, вікна, тощо. Закріпіть на коробці будинку каркас даху, встановіть ганочки, наклейте декоративні рейки, що закривають місця склейки каркаса.
7
При бажанні випиляєте балясини для ганку і балкончики. Доведіть до реалістичності форму колод за допомогою надфіля і напилка. Зашліфуйте всі фрагменти макета і покрийте його декоративною просоченням або лаком. Також макет можна пофарбувати акрилом або олійною фарбою.
8
Починайте з виготовлення моделей простої конструкції і продовжуйте вдосконалювати свої вміння на більш складних будівлях.