Як підключати карбюратор.

Карбюратор є частиною системи живлення двигуна. Щоб уникнути серйозних наслідків неправильного монтажу карбюратора, його установку слід виконувати, суворо дотримуючись порядок виконання робіт.
Інструкція
1
Відкрийте капот і зніміть старий карбюратор, попередньо відкрутивши чотири гайки кріплення до впускного колектора. Видаліть нагар на фланці впускного колектора, якщо він є. Очистивши всі краї, встановіть нову прокладку. Акуратно, без різких поштовхів і ударів, встановіть карбюратор на шпильки. Слідкуйте за тим, щоб він встав без перекосів.
2
Рівномірно затягніть всі гайки по діагоналі. Трос газу підключіть до важеля управління дросельною заслінкою, зафіксуйте оплетку троса скобою. Перевірте повне відкриття і закриття заслінки, при необхідності проведіть регулювання шляхом зменшення або збільшення натягу троса.
3
Підключіть тросик "підсосу". Втиснете ручку управління повітряною заслінкою до упору, зафіксуйте кінець троса так, щоб заслінка була повністю закрита. Закріпіть оплетку і перевірте відкриття заслінки. Витягніть "підсмоктування" на себе і подивіться - чи до кінця відкрилася заслінка, якщо ні, зробіть регулювання.
4
Шланг подачі палива надіньте на приймальний штуцер і затягніть його хомутом. Також закріпіть шланг зворотного відводу пального. Використовуючи паливний насос, закачайте паливо в систему і переконайтеся у відсутності підтікання. Шланги відводу картерних газів і вакуум-коректора також закріпіть на свої місця.
5
Підключіть живлення до електромагнітного клапану. Замініть паливний і повітряний фільтр. Заведіть двигун і залиште працювати, поки мотор не прогріється до робочої температури. Зробіть регулювання.
Зверніть увагу
Неправильне затягування гайок кріплення карбюратора може привести до його перекосу і деформації прокладки.
Корисна порада
Виробляючи монтаж карбюратора, не допускайте попадання сторонніх предметів в порожнину впускного колектора, це може призвести до виходу з ладу системи газорозподілу. При роботі з карбюратором відкритий колектор варто закрити дрантям. Приділіть особливу увагу щільності кріплення паливних шлангів. При затягуванні гайок кріплення карбюратора бажано використовувати динамометричний ключ.