Як підібрати компресор. Як правильно вибрати компресор для підкачки.

Зараз авто компресори набули широкого поширення. На ринку представлено безліч моделей з різними характеристиками. В основному пристрої розрізняються типом компресора, робочим тиском, швидкістю роботи і т.д.
Інструкція
1
Вибираючи компресор, в першу чергу вам слід визначитися з його типом. Рекомендується віддати свою перевагу поршневим моделям, так як вони відрізняються своєю надійністю і довгим терміном служби. Мембранні же компресори , як правило, дешевше, але поступаються поршневим за характеристиками.
2
Не обмежуйте свій вибір лише швидкістю роботи. Найчастіше автолюбитель користується компресором лише для підкачування, в зв'язку з цим краще приділити увагу можливостям агрегату, наприклад, наявністю функцій автоотключения при досягненні необхідного тиску в колесі і захисту від перегріву.
3
Важливим критерієм також є тип встановленого манометра. Для більш комфортного використання компресора найкраще підійде модель з цифровим індикатором. Цифрові манометри дають точніші показники в порівнянні з аналоговими, так як останні негативно переносять тряску і вібрацію при роботі компресора.
4
Виходячи з розмірності шин вашого автомобіля, приділіть увагу продуктивності компресора. Від продуктивності залежить швидкість підкачки колеса. Якщо у вас легковий автомобіль, то вам можна вибрати компресор з продуктивністю від 30 до 40 літрів/хв. Такий компресор з легкістю накачає колесо «легковика» і колесо невеликого позашляховика.
5
Більш продуктивні компресори у зв'язку з більш інтенсивним споживанням струму підключаються безпосередньо до акумуляторної батареї за допомогою затискачів. Це зроблено для безпеки проводки автомобіля. Також вам слід визначитися з довжиною шланга, так як її довжина буває до 7 метрів. Існують компресори з довгим крученим шлангом і манометром, закріпленим на його кінці, це зроблено для стаціонарного кріплення автокомпрессора в багажнику або підкапотному просторі автомобіля.
Корисна порада
Не старайтесь купувати компресор з безліччю функцій (ліхтар, додаткова розетка та інші), пам'ятайте, що пряме призначення компресора - це накачування коліс.