Як підключити діодний міст.

Доданий міст - найпоширеніший радіокомпонент. Без нього не може обійтися жоден блок живлення. Основна функція його полягає в випрямленні змінного струму в постійний пульсуючий. В результаті такого перетворення на виході міст а виходить пульсуючий струм, частоти вдвічі більшою, ніж на вході, але зі стабільною полярністю. Діодний міст може бути зібраний як з окремих діодів, так і у вигляді монолітної збірки діодів.
Інструкція
1
Візьміть алюмінієвий радіатор (площею близько 800 см. КВ.) Для охолодження збірок. Суть ідеї полягає в тому, щоб приєднати діодні зборки паралельно. Але, оскільки у кожної діодним збирання різне внутрішній опір, це призводить до думки, що відмінності температур діодних міст ов будуть різні і відчутні.
2
Підготуйте поверхню радіатора. Для цього просвердлите отвори і наріжте різьбу для закріплення збірок. Для того щоб поліпшити тепловіддачу, використовуйте теплопровідних пасту КПТ-8. Після цього, закріпіть діодні зборки болтами за допомогою трубчастого ключа.
3
розпаяними схему мідної шиною. Наприклад, можна використовувати шинку в 10 мм кВ. для того, щоб припаяти до висновків зборок, і 20 мм кВ. для входу-виходу зварювального напруги. Рекомендується обов'язково припаювати шинку до висновків діодних міст ів. Перевірено - якщо з'єднати міст и при допомозі клем без пайки, то кінці міст ових висновків будуть дуже сильно нагріватися.
4
Обробіть місця пайки лаком. В результаті роботи ви отримаєте компактний діодний міст , який буде вельми зручний при компонуванні в пристрій зварювального напівавтомата. Якщо ви плануєте використовувати більш потужні струми, то збільште кількість збірок. Як показує практика, варіння апаратом займає 50% часу, а іноді і набагато менше. Тобто, спочатку треба підготувати деталь до зварювання, а потім варити.
5
Після зварювання треба знову підготувати деталь до зварювання, саме в цей час зварювальний напівавтомат перебуватиме в режимі очікування, і цього часу буде цілком достатньо, щоб охолодити діодний міст . Це позитивний аспект застосування менш потужних діодів. У результаті виходить недорогий і якісний діодний міст для зварювального напівавтомата.
6
Можна піти і більш коротким шляхом. Придбайте дорогі діоди типу В200 і зберіть з них повноцінний випрямний діодний міст , зберіть зварювальний напівавтомат з великим запасом напруги і користуйтеся ним, ні про що не замислюючись. Але, на жаль, не завжди мета виправдовує засоби.