Як збільшити гучність розмови. додати звук мікрофона на мобільному.

Стільниковий зв'язок створена для зручності спілкування між людьми. Тому важливе значення має вибір правильного, відповідного саме вам телефону і важлива правильна його настройка. Зазвичай телефони продаються вже з налаштованими рівнями динаміка і мікрофону. Однак рівень, необхідний для комфортного сприйняття, у кожної людини різний. Тому виникає необхідність збільшення або зменшення гучності звуку, рівня мікрофону і т.д., тобто налаштування телефону під себе.
Інструкція
1
Налаштуйте телефон за допомогою меню. Цей спосіб найдієвіший, однак, тим, хто не знайомий з електронною технікою, краще довірити телефон фахівцям. Кожен телефон має інженерне меню налаштувань. Для входу в нього використовується спеціальний код, різний для різних моделей телефонів. Зазвичай цей код відомий фахівцям або можна знайти його в інтернеті.
2
Наберіть код на клавіатурі і увійдіть в інженерне меню вашого телефону. Знайдіть у ньому розділи, що відповідають за звук: «аудіо», потім «звичайний режим», далі «мова». Слідом за цим ви побачите список рівнів, від 0 до 6. Це рівні гучності динаміка. Запам'ятайте, а краще запишіть вихідні параметри. Рівні гучності виставляють в межах від 175 до 255, з кроком в 10 одиниць. Це означає, що Гучність 0 буде мати значення 175, а Гучність 6 - 255. Більше значення встановлювати не рекомендується.
3
Зверніть увагу, що зі зміною параметрів гучності телефону необхідно змінити і параметри чутливості мікрофона. Причому параметри мікрофона налаштовуються в протилежних значеннях. Чим більше рівень гучності, тим менше чутливість мікрофона. Інакше мікрофон почне видавати відлуння, ви будете чути себе або інші неприємні ефекти. Після успішного встановлення потрібної гучності натисніть ОК, потім збережіть оновлення. Перезавантажте телефон (вимкніть, а потім увімкніть).
4
Іноді подібна настройка неприйнятна, деякі телефони не можуть бути переналаштовані в інженерному меню. В цьому випадку існують спеціальні комп'ютерні програми для налаштування телефону. Такі програми також випускаються виробниками телефонів. Їх можна знайти в сервісах зв'язку або в інтернеті. Скачайте програму на комп'ютер. З'єднайте свій телефон кабелем USB з комп'ютером. Слідуючи командам програми, увійдіть в меню налаштувань гучності телефону, змініть параметри за своїми вимогам. Зазвичай програми для налаштувань мають цілком доступний і зрозумілий інтерфейс, тому не викликають труднощів у користувачів.