Як визначити номер сімкарти.

Невід'ємною частиною стільникових телефонів GSM є SIM-карта. В ній зберігається вся користувацька та службова інформація. Номер SIM-карти вказується в договорі про укладення послуг з оператором стільникового зв'язку при покупці телефону. Трапилося, що номер SIM-карти ви не запам'ятали, а договору немає під рукою. Як визначити номер SIM-карти?
Інструкція
1
Самий універсальний спосіб - зателефонуйте з даного телефону на будь-який телефон з визначником номера (стільниковий або домашній), і ваш номер висвітиться на дисплеї. Залишається тільки переписати його. Для надійності запишіть його в пам'ять свого ж телефону з позначкою «Свій номер» або «Мій номер».
2
Якщо ви абонент мережі Мегафон, то наберіть зі свого мобільного телефону команду * 111 #. Натисніть клавішу виклику, і ви потрапите в меню управління послугами. Виберіть пункт «Згадати тариф/номер» і отримаєте повідомлення з номером вашого телефону.
3
Дізнатися номер сім-карти на Білайні можна, також зателефонувавши за номером * 111 #. Потім зайдіть в меню «Мій Білайн», натисніть цифру 2, потім 1. У графі «Мої дані» натисніть знову цифру 2.
4
Якщо ви абонент МТС, то відправте запит * 123 #, і на дисплеї тепер уже вашого телефону також висвітиться номер; або наберіть 0887 та натисніть «Виклик».
5
Погортайте меню власного телефону, в деяких моделях у вкладці «Сервіс» є графа - «Мій номер». Натисніть «Ок» і на дисплеї з'явиться номер вставленої SIM-карти.
6
В даний час існують спеціальні пристрої для читання сім-карт. Одне з таких пристроїв - Spy Reader - зможе прочитати будь-яку інформацію: останні набрані номери, телефон абонента, оператора зв'язку - і відновити видалені дані.
7
І не забувайте, що у всіх проблемних ситуаціях в будь-який час допомагають розібратися фахівці сервісних Call-центрів операторів. Їхні номери, як правило, вже є в телефонній книзі SIM-карти, а також написані в договорі надання послуг. Просто наберіть короткий номер і задайте яке вас цікавить оператору.