Як в'язати мушки. Як робити рибаловние мушки.

Кожен, хто захоплюється риболовлею і розбирається в тонкощах цього давнього мистецтва, знає, що рибу не можна зловити без хорошої приманки. Сьогодні в рибальських магазинах можна знайти величезну кількість найрізноманітнішої штучної приманки, або мушок. Мушками рибалки називають будь-яку штучно створену приманку, яка зображує якесь комаха або інша жива істота, яка імітує його форму, окрас, фактуру і так далі. Існують мокрі і сухі мушки, що відрізняються ступенем обтічності і пухнастості. Ви можете виготовити мушку самостійно, щоб використовувати її в спортивної рибної ловлі.
Інструкція
1
Для виготовлення мушки скористайтеся штативом або невеликими лещатами, затискачем і гачком. Купуйте якісні та легкі гачки, досить гострі для свого призначення. Також вам будуть потрібні шовкові нитки різних кольорів, переважно природних - зелені, жовті, бурі, коричневі, чорні, білі, і т.п.
2
Для мушок сухого типу вам будуть потрібні пір'я. Найкраще брати натуральні пташине пір'я - наприклад, якщо потрібно вузьке і жорстке перо, його можна взяти зі спини старого півня.
3
Підбираючи пір'я для мушок, вибирайте найбільш вузькі пір'я з паралельними один одному краями і вільними щетинками. Для імітації крил комах підійдуть махові пера водоплавних птахів, з яких вирізаються кістяні пластинки.
4
Крім пір'я, ви можете використовувати шматочки вовни тварин, кінський волос, ведмежу, барсучью і білячу шерсть. Крім вовни для імітації тулуба мушки можна використовувати суху пробку, поліетилен і фольгу.
5
Для скріплення шматочків вовни та пір'я і імітації тіла мушки, а також його закріплення та захисту, використовуйте хороший прозорий водостійкий клей. Клей після висихання не повинен заважати пластичності мушки.
6
Потренироваться у виготовленні приманок ви можете на прикладі простої безкрилою мушки. Закріпіть в лещатах хороший гострий гачок розміру 4-6. Від початку і до вигину обмотайте гачок шовковою ниткою в два шари, максимально туго і щільно.
7
Зв'яжіть вільний кінець нитки і відтягніть його затискачем. Шматочок півнячого пера довжиною від 3 до 5 см прив'яжіть нижньою частиною до колечка гачка. Обмотайте перо навколо підстави гачка так, щоб вийшов пухнастий хвіст, і закріпіть.
8
Що залишився кінець пера притисніть до обмотаного ниткою гачка і обмотайте ниткою, залишивши зовні невеликий хвостик з щетини. Залакіруйте і підклейте вийшла мушку, попередньо підрізавши занадто пухнасті хвости пір'я, якщо мушка повинна бути мокрою, а не сухий.
9
Для сухих мушок допустимо використовувати шматочки пробки, обмотані пером по всій довжині. Щоб зробити мокру мушку, використовуйте менш пухнасті і більш обтічні матеріали, а також шерсть тварин, яка одночасно є обмоткою тулуба і імітацією численних ніжок комах.
На стародавньому Сході вважалося, що у гарної жінки на обличчі неодмінно повинна бути родимка. Модниці раніше дозволяють собі одну-дві мушки, а в цій якості прекрасно підходять штучні родимки, виконані в техніці перманентного макіяжу.
Вам знадобиться
  • Косметичний олівець;
  • Знеболюючий крем;
  • Анестетики;
  • Одинарна або потрійна голка для татуирования;
  • Фарба для перманентного макіяжу брів.
Інструкція
1
Оберіть місце для мушки, її форму і колір.
2
Нанесіть знеболюючий крем.
3
Намалюйте мушку косметичним олівцем.
4
Почніть проколювати мушку голкою, розширюючи гурток від центру по спіралі до потрібного діаметра.
5
Нанесіть анестетики.
Зверніть увагу
Не намагайтеся робити мушку самостійно, звертайтеся в спеціалізовані салони.Неопитний майстер може помилково вибрати невідповідний колір або забити фарбу занадто глибоко під шкіру. Тоді мушка придбає синюватий оттенок.В протягом п'яти днів не менше двох разів на день змащуйте мушку актовегином, поки не зійде корка.Не намагайтеся виправити форму натуральних родимок, завдаючи штучні мушки. Це може привести до серйозних захворювань.
Корисна порада
Штучні родимки підходять дамам зі смаглявою шкірою золотистого відтінку.