Як лікувати крововилив очей.

Крововилив очей може виникнути в результаті розриву судин, які розташовані в структурі будови сітківки. Це може утворитися у зв'язку з наступними причинами: пухлина, сильний крик або удар, різкий рух головою.
Інструкція
1
Прикладіть що-небудь холодне до хворого очей у. Приміром, морозиво м'ясо або лід. Проводите цю процедуру кілька разів за день. Постарайтеся не доторкатися до хворого очей а, йому зараз потрібно тільки спокій.
2
Зробіть компрес з міцного чаю. Для цього просто можете заварити чай з пакетика, потім дістати пакетик і прикласти його до хворого очей у. Це допоможе вам полегшити його стан.
3
Прикладіть до очей у, в якому утворився крововилив, молоко, змішане з ладаном або звичайну солону воду з додаванням кількох крапель нашатирного спирту.
4
Робіть протягом дня примочки з води, попередньо розведеної з двома або трьома крапельками оцту. Також можете зробити примочки з води, прокипяченной із золою.
5
Накладіть зовні постраждалого очей а лікарську пов'язку, змочену в печіння вини з поташем. Це дуже ефективний засіб, особливо, якщо причиною крововиливу є пухлина.
6
Прикладайте примочки, що містять сік алое, відвар ромашки до хворого місця. Таким же чином використовуйте зварені і стовчене листя свіжої капусти.
7
Приготуйте настоянку з квіток лікарської гірської арніки. Для цього дрібно подрібніть сухі квіти, а потім змішайте їх зі спиртом, фортецею в 70%. При цьому дотримуйте необхідні пропорції: 1 (трави): 10 (спирту). Дайте рідини настоятися в темному й холодному місці хоча б кілька днів. Отриманий настій застосовуйте всередину, попередньо змішавши його з водою або молоком (використовуйте за один раз не більше 40 крапель настою). Найкраще приймайте це засіб 2-3 рази на добу до їди.
8
Використовуйте шкірку редьки, свіжий сир, шафран, буркун лікарський, корінь солодки або сочевицю, перемішану з яєчним жовтком або рожевим маслом. Візьміть будь-який з цих інгредієнтів і просто прикладіть його до хворого місця на кілька хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s0v2RHpFbWM