Як відпочити в Ізраїлі.

Ізраїль - це красива і унікальна країна. Перед тим як поїхати туди, необхідно вирішити, в який саме місто ви вирушите, адже в Ізраїлі можна поєднувати відпочинок з лікуванням і паломництвом. Під час відпочинку необхідно зарядитися позитивними враженнями на весь рік, тому продумайте свій маршрут до найменших подробиць.
Інструкція
1
Вирішіть, чого ви хочете від цієї поїздки - поправити своє здоров'я на грязях Мертвого моря, відпочити і розважитися в комфортабельних готелях на Середземному і Червоному морі або відвідати святині - Храм Гроба Господня, Стіну Плачу і ін. Далі вам необхідно звернутися в туристичне агентство, де для вас підберуть відповідний тур. Звичайно, ви можете відправитися туди самостійно, однак пам'ятайте, що Ізраїль - дуже складна країна зі своїм укладом, традиціями і культурою, і туристу без знання мови буде досить важко освоїтися і добре відпочити там самостійно. Також слід зауважити, що індивідуальний відпочинок вийде для вас набагато затратнее ніж, припустимо, замовлення туру через агентство.
2
Клімат в цій країні дуже жаркий і сухий, тому щоб уникнути неприємностей, обов'язково візьміть із собою крем для засмаги, сонячні окуляри і панаму на голову. Вирушаючи на пляж або екскурсію, беріть з собою пляшку води, інакше ви ризикуєте отримати тепловий удар. В Ізраїлі багато фруктів - будьте уважні, адже організм, не звиклий до такої кількості вітамінів, може відреагувати на них не кращим чином. Взагалі не їдять в цій країні страви з морепродуктів, свинини, гризунів та парнокопитних тварин, тому зайшовши в ізраїльський ресторанчик, не просіть принести суші або відбивні зі свинини, адже для них це вважається справжнім образою. Краще замовляйте традиційні страви.
3
Зараз при оформленні туру в Ізраїль зовсім не обов'язково відкривати візу - це дуже спрощує систему оформлення документів. Практично кожен бажаючий може потрапити в цю чудову країну, відвідати святі місця і погрітися під жарким сонцем. Збираючись на відпочинок в Ізраїль, не полінуйтеся почитати інформацію про країну, про її мешканців, про культуру - це не тільки допоможе вам намітити свій туристичний маршрут, це згодиться для взаємодії і спілкування з місцевими жителями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1BJKeWOyjEI