Як зробити фото з супутника.

Фотографії з штучних супутників Землі стали можливі з розвитком та удосконаленням космічних апаратів і приймально-передавальних комп'ютерних пристроїв. Кожен бажаючий може стати володарем власного фото зі супутника. Фотографії поверхні Землі роблять спеціальні супутники дистанційного зондування.
Інструкція
1
Сьогодні багато користувачів інтернету мають можливість перегляду фотографій планети, не виходячи з дому. Існує безліч інтернет-ресурсів, які пропонують знімки будь-якого куточка Землі, причому даром. Більш того, можна також віртуально, в режимі онлайн знайти будь-яку точку земної поверхні і розглядати її, наблизившись настільки, що стануть видні будинки і машини. Це дуже зручно, тому що можна вимірювати відстані в реальному часі, знайти потрібну адресу, не виходячи з дому і т.д.
2
Проте всі ці фото є фотографіями 1-2 річної давності, так як вартість фотографій з супутників досить велика. Між тим, багато галузей промисловості і господарства широко використовують фотографії з космосу в робочих цілях. Особливо вони затребувані в екологічних та метеорологічних організаціях, МНС, геології.
3
Зробити «свіжі» фотографії зі супутника можна, звернувшись в Роскосмос, апарати якого розміщені на навколоземній орбіті. Дізнайтеся координати необхідної вам території. Визначтеся з просторовим дозволом знімка, тобто величиною самих маленьких об'єктів на ньому.
4
Уточніть характеристики зйомки, уточніть ціни. Вони залежать від площі зйомки., А також характер обладнання, необхідного для обробки отриманих знімків. Знімки передаються в цифровому вигляді, і потрібне спеціальне програмне забезпечення для їх обробки.
Зверніть увагу
Штучні супутники Землі, доставляються на орбіту ракетами або літаками і обертаються навколо планети, виконуючи різні завдання, в залежності від призначення. Сьогодні в космосі по геоцентричним орбітах обертається безліч Російських і зарубіжних апаратів, оснащених фото і видеокамерами.Астрономические супутники досліджують космос і супутні галактики.
Корисна порада
Метеорологічні супутники збирають відомості про зміну погодних умов планети поблизу її поверхні. Саме вони дають самі достовірні дані про погоду Землі.Спутнікі зв'язку забезпечують можливість спілкування людей в різних частинах світу. Від них залежать всі телекомунікаційні можливості жителів Росії та інших країн.
Супутникове фотографування поверхні землі використовується в різних практичних сферах діяльності людей - господарських і наукових. В епоху інтернету отримати доступ до таких знімкам може і кожен цікавий веб-серфер. Правда, не варто чекати від них занадто багато, все ж відстань, з якої виробляється зйомка, дуже велике - дві тисячі кілометрів від поверхні планети вважається низькою супутникової орбітою. Тому найчастіше супутникові знімки представлені в форматі фотокарт - це найбільш широко затребуване їх застосування.
Інструкція
1
Якщо ви хочете знайти супутникові фотографії будь-якої конкретної точки земної поверхні (наприклад, свого будинку), скористайтеся популярним інтернет-сервісом пошукової системи Google. Він називається Google.Maps, а потрапити туди можна, клікнувши на посилання «Карти» в самому верхньому рядку головної сторінки пошуковика.
2
За замовчуванням фотозображення на картах Google.Maps відкривається в самому дрібному масштабі - так зручніше переміщатися до потрібної точки. Мишкою пересуньте зображення до потрібного місця, а потім збільште його - перемістіть до плюса повзунок біля лівого краю фотокарти. Зберегти фрагмент супутникової фотографії місцевості можна за допомогою кнопки «Друк», вміщеній зліва від фотокарти.
3
Карту планети, складену з супутникових фотографій, можна використовувати і без доступу до інтернету - сервіс Google.Maps продубльований в окремому додатку, який називається Google.Earth. Якщо ви віддаєте перевагу такий спосіб використання фотокарт, скористайтеся посиланням на сторінку безкоштовного завантаження, яка приведена нижче.
4
Знімки фотокарт оновлюються раз на кілька років, а більш свіжі, хоча і набагато менш докладні фотографії ділянок поверхні планети можна знайти, наприклад, на сайті NASA - американського національного управління з повітроплавання і дослідженню космосу. Посилання на потрібну сторінку цього англомовного веб-ресурсу є в списку під статтею. Завантаживши сторінку в браузер, наберіть в її єдиному полі введення назва населеного пункту латинськими буквами і натисніть Enter. Супутникові фотографії тут представлені картинками звичайного формату, тому зберегти їх можна як і будь-які інші зображення з веб-сторінок.
5
Якщо ж вас цікавлять не якісь конкретні географічні точки, а свіжі супутникові знімки всього видимого диска планети або великих його ділянок, шукати слід на сайтах метеорологічних служб. Метеорологічний моніторинг вимагає щоденних зйомок поверхні, хоча і в дрібному масштабі. Посилання на сайт з фотографіями з п'яти метеосупутників теж є в списку нижче. Зазвичай там розміщуються дуже свіжі (вчорашні) знімки поверхні Землі.