Як навчитися зварювальних робіт.

Якщо ви завжди хотіли навчитися зварювальним роботам , але довго відкладали цей момент, то тепер ви можете практикуватися або вдома, або в себе на дачі. Існують різні види зварювання: дугова, зварювання для прихвата та ін. Пам'ятайте, що кожна людина може освоїти ці навички, якщо докладе для цього достатньо зусиль.
Вам знадобиться
  • - готівка;
  • - DVD-диски про зварювальних робіт;
  • - захисні окуляри;
  • - спецодяг;
  • - рукавички;
  • - шолом;
  • - маска;
  • - електроди;
  • - інтернет;
  • - наставник.
Інструкція
1
Вирішіть, який тип зварювання вам потрібен для вивчення і подальшого практичного застосування. Почніть з дугового типу плавиться. У цьому випадку, набагато простіше управляти зварювальним пістолетом, що значно спростить навчання. Хоча, якщо вам тільки цього виду зварювання буде мало, спробуйте і інші в процесі навчання.
2
Поступите вчитися за спеціальністю «Зварювальник» в одне з профільних освітніх установ. Це може бути і професійний ліцей, і коледж, і ПТУ. За 1-2 роки вас навчать цієї спеціальності на вищому рівні, оскільки ви зможете випробувати всі види зварювань, будете володіти теорією і отримаєте багато практичного досвіду. Цей варіант підійде для вас, якщо ви хочете точно й детально у всьому розібратися, а також отримати спеціальність для працевлаштування.
3
Придбайте навчальні DVD-диски. Якщо у вас немає часу отримувати середню спеціальну освіту, то ви вправі використовувати і цей варіант. Замовте відео-посібники через інтернет. У цьому випадку, ви не дізнаєтеся багато теорії, але будете самі бачити, як досвідчений зварник готує інструмент і виконує подальші дії, а також дає пояснення.
4
Купіть в магазині все необхідне обладнання для зварювання. У будь-якому випадку вам знадобляться захисні окуляри, комбінезон, рукавички, автоматичне затемнення шолома і маска. Також не забудьте про спеціальну корзину, де будуть зберігатися всі інструменти. Купуйте також і електроди. Їх вам потрібно придбати не один десяток, оскільки практикуватися доведеться часто.
5
Впровадити в практику всі отримані знання. Чітко дотримуйтесь кроків, які викладаються професіоналами-зварювальниками на DVD-диску або тому, що ви дізналися під час навчання. Щоб досягти хороших результатів, візьміть кілька залізних пластин і приваріть їх. Далі практикуйтеся 2-3 рази на тиждень, приварюючи різні невеликі частини. Краще всього, якщо ви влаштуватися на роботу і будете вчитися у досвідчених зварювальників, які зможуть дати вам цінні рекомендації по ходу практики. Тоді ви швидко досягнете відмінного прогресу в цій справі.