Як зібрати вудку. Як робити дерев'яну Удачки.

Риболовля - це дуже цікаве і корисне хобі. Однак риболовля починається не з закидання снасті у воду, а з підготовки вудки, з її збору. Вибір вудилища і снасті залежить від риби, яку планується ловити і характеристик водойми.
Вам знадобиться
  • Удилище
  • Катушка
  • Крючок
  • Поплавок
  • Леска
  • Грузила
Інструкція
1
Отже, потрібно зібрати найпростішу поплавкову вудку для лову з берега. Для цього потрібно взяти вудилище, і якщо воно складене, то зібрати його (вставити акуратно один в одного окремі частини). Якщо ж вудилище телескопічне, і частини заховані одна в іншій, то акуратно витягнути їх і закріпити. Не варто сильно старатися при витягуванні та закріпленні, щоб згодом вудилище можна було легко розібрати.
2
Після цього потрібно вибрати волосінь. Найчастіше на поплавкову вудку для лову з берега нав'язують лісочку товщиною 0,2. Ця волосінь витримує навантаження до 2х кілограмів, що цілком достатньо для берегової ловлі. Якщо в снасті використовується котушка, то намотують цю волосінь на котушку, якщо ж вудилище з мотовильцами для волосіні, то волосінь нав'язують спочатку на мотовильца, а потім пропускають її через колечка до вершинки і опускають назад до комлю вудилища. Для перевірки довжини волосіні потрібно взяти правою рукою вудилище, а лівою - волосінь. Волосінь повинна бути на 50-70 см довший вудилища.
3
Потім на волосіні кріпиться поплавок. Вибирається поплавок також залежно від погодних умов, наявності течії і просто за кольором, який вам найкраще видний.
4
Потім до кінця волосіні кріпиться гачок № 4. Гачок можна прив'язати декількома вузлами. Але головне, не можна залишати довгий кінчик волосіні, інакше він може вколоти рибу раніше, ніж вона засічеться. Тому при прикріпленні гачка потрібно залишити "хвостик" волосіні близько 1,5 мм, не більше.
5
Завершальним кроком збірки вудилища є огрузка снасті. Цей етап проводиться безпосередньо на водоймі, перед риболовлею. Потрібно поекспериментувати з вагою дробинок таким чином, щоб при прикріпленні грузила поплавець не потопав весь і не лягав на воду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pT2p-Sx_4js
Зверніть увагу
Чи не стискайте занадто сильно грузило на жилці, таким чином можна просто "перекусити" волосінь.
Корисна порада
Якщо в снасті планується використання відхідних повідків, то волосінь для повідця потрібно зробити тонше.