Як відновити пароль до уіну.

Інтернет-пейджер ICQ і його різновиди давно стали визнаним стандартом швидкого і зручного засобу спілкування в мережі. Для багатьох користувачів запуск програми швидкого обміну повідомленнями - обов'язковий пункт у списку програм. Найчастіше використовується зручна функція автоматичного входу в свій обліковий запис. Але після переустановлення операційної системи, або в тому випадку, коли комп'ютер не ваш, іноді виникає питання: «А який у мене пароль ?».
Інструкція
1
Запустіть будь-яку програму перегляду інтернет-сторінок і введіть адресу офіційного сайту ICQ, а саме www.icq.com/ru. Коли сторінка завантажиться, у верхній частині меню знайдіть пункт «Підтримка», наведіть на нього курсор і натисніть рядок «Забули пароль ?». Відкриється сторінка відновлення доступу до вашого UIN - унікальному ідентифікаційному номеру.
2
Введіть адресу вашої електронної пошти, номер мобільного телефону або номер ICQ. При цьому e-mail або телефонний номер повинні бути прив'язані до вашого UIN, тобто зазначені або при реєстрації, або пізніше, через спеціальну сторінку e-mail attach. Введіть дані і код захисту з картинки, а потім натисніть кнопку «Далі».
3
Перевірте вашу електронну поштову скриньку, на нього має прийти лист з посиланням для скидання старого пароля і установки нового. Якщо ваш UIN ні прив'язаний при реєстрації до номера мобільного телефону або до поштової скриньки, система відновлення пароля видасть повідомлення такого виду: «Ви не можете відновити пароль ».
4
Відкрийте лист від служби ICQ про зміну пароля доступу до облікового запису. Перейдіть по посиланню, яке знаходиться в листі. Відкриється сторінка, на якій двічі новий пароль до «асьці» та натисніть «Готово». Пароль повинен складатися з 6-8 латинських символів. Система повідомить, що пароль успішно змінений, і ви можете увійти в програму обміну повідомленнями з новим паролем.
5
Інший випадок - якщо ви не пам'ятаєте свій пароль до ICQ, але він збережений, і ви можете увійти в свій обліковий запис. Зайдіть за посиланням http://iicq.ru/soft/icq-password-remover/і скачайте програму для «витягування» пароля з-під «зірочок». Встановіть цей додаток і запустіть його. Після запуску програма знайде папку з встановленою ICQ самостійно. Якщо цього не сталося, вкажіть шлях вручну. З високою ймовірністю ви відновите прихований пароль від UIN.
6
Також можливий варіант, що ви отримаєте не пароль , а довгий код, наприклад F8DEC25FFD07CB38B87DF95088301024. Це MD5-хешировать пароль , в такому вигляді його зберігають програми сімейства QIP. Його можна розшифрувати за допомогою он-лайн сервісів. Знайти їх допоможе пошук за запитом «Розшифрувати MD5-хеш».