Як прикрасити гірляндами будинок.

Напередодні Нового року очікування чарівництва і дива стає особливо сильним. Щоб це відчуття не покидало вас після важкого дня, прикрасьте свій будинок гірляндами. Тоді, повертаючись з роботи або навчання, ви будете відчувати, що заходячи будинок ой, занурюєтеся в казку.
Вам знадобиться
  • - різноманітні гірлянди.
Інструкція
1
Уважно огляньте свій будинок зовні, вибираючи котрі виділяються фрагменти, які можна прикрасити. Для цих цілей підійдуть вікна, колони, козирки, сходи, прямі лінії дахів і навіть дерева гарної форми. Завдяки грі світла звичні деталі постануть у новому, чарующем вигляді.
2
Обов'язково прикрасьте вічнозелені рослини, які ростуть на вашій ділянці (якщо вони є). Це може бути ялина, сосна, модрина або ялівець.
3
Розвісьте яскраву гірлянду вздовж паркану, щоб створити гармонійний чарівний образ всього двору.
4
Підсвітите за допомогою садових ламп доріжки і стежини. Світло має бути спокійним, приглушеним.
5
Обов'язково поклопочіться про власну безпеку. Для цього, перш ніж приступити до монтажу гірлянд, перевірте, чи всі з'єднання ізольовані, чи немає оголених ділянок дроту. У продажу можна зустріти фотореле. Це прилад для економії електроенергії, який автоматично включає лампочки з настанням темряви і гасить їх зі світанком.
6
Поцікавтеся у сусідів, чи не заважає яскраве освітлення вашого будинок а їм спати. У разі виникнення незадоволення з їхнього боку, гасіть лампочки з настанням ночі. Взимку темніє рано, тому насолодитися мерехтінням вогників протягом вечора часу предостатньо.
7
Використовуйте для прикраси будинок а світлові фігури, світлові стрічки і нитки, гірлянди-сітки, бахрому, лампочки, що імітує бурульки і сніжинки. Величезний вибір декоруючих вогнів допоможе вам створити неповторний святковий образ свого будинок а.
Зверніть увагу
Украшайте будинок і прилеглий до нього ділянку в одному стилі. Крім гірлянд можна використовувати яскраві червоні банти і ялинові різдвяні вінки. В сніг застроміть червоно-білі «льодяники», зліпіть сніговика або інші фігури. Дайте волю своїй фантазії, і казковий новорічний будинок буде радувати вас протягом усього святкового періоду.
Корисна порада
Не обов'язково прикрашати будинок тільки сучасними гірляндами. Старі ліхтарики, вміло розвішані по дому і вписані в загальний дизайн оформлення, здатні привнести свою родзинку.