Як скласти резюме для прийому на роботу.

При прийомі на роботу важливо правильно скласти своє резюме, так як цей документ дозволяє виділити вашу кандидатуру серед інших претендентів і підвищити шанси на працевлаштування.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до написання, виберіть ті важливі моменти, які на вашу думку допоможуть охарактеризувати вас як найбільш підходящу кандидатуру на дану посаду в очах роботодавця. Стиль викладу повинен бути діловим, слова лаконічними, а пропозиції - чітко формулювати і грамотно складеними. В цьому документі повинна бути тільки та інформація, яка буде цікава потенційному керівникові. Відомості вказуйте достовірні, в іншому випадку ви ризикуєте «провалитися» на співбесіді.
2
Оформляючи пункт про освіту, обов'язково вкажіть курси та тренінги, які ви пройшли на попередніх місцях роботи. Це підвищить ваш рейтинг і шанс на працевлаштування, оскільки дозволить керівникові в майбутньому заощадити на вашому навчанні.
3
В графі про попередній досвід роботи вказуйте тільки ті організації, досвід роботи в яких має значення для тієї посади, на яку ви претендуєте. Наприклад, якщо ви претендуєте на посаду начальника відділу, не варто вказувати, що на початку кар'єри ви працювали водієм-експедитором. Якщо у вашому послужному списку велика кількість попередніх місць роботи, опишіть останні декілька з них. Як правило, роботодавців цікавлять лише ті, що мають відношення до вакансії.
4
В пункті про професійні якості також акцентуйте увагу тільки на тих, що є необхідними для необхідної посади. Якщо ви претендуєте на керівну посаду, обов'язково вкажіть про свої здібності організувати злагоджену роботу структурного підрозділу і уміннях знайти підхід до кожного співробітника. Важливим фактом буде згадка про те, що ви вмієте бачити мету і завдання організації і приймаєте їх як свої власні. Це зробить ваше резюме оригінальним і обов'язково приверне увагу роботодавця.
5
Велике значення при складанні думки про вас стане інформація про особисті якості. Як правило, більшість резюме мають стандартні формулювання: старанність, комунікабельність, стресостійкість і т. Д. Уникайте шаблонів, використовуйте більш оригінальні варіанти викладу своїх особистих даних. Опишіть ті, що матимуть значення на бажаної вами посади. Наприклад, якщо ваша майбутня робота буде пов'язана з ведення документації, вкажіть, що ви неймовірно посидючіші. Поясніть, що поки ви не закінчите всю заплановану на цей день роботу з документами, просто фізично не зможете покинути робоче місце. При розгляді вашого резюме це обов'язково зіграє позитивну роль.