Як в'язати повітряні петлі.

В'язання гачком - старовинне мистецтво, яке здатне перетворити ваш інтер'єр витонченими і ажурними аксесуарами, а також додати оригінальності в ваш зовнішній вигляд - існує величезна кількість моделей одягу та головних уборів, пов'язаних гачком з використанням величезного різноманіття візерунків. Удосконалюючи мистецтво і вміння в'язати гачком, ви можете виготовляти справжні твори в'язаного мистецтва, але перш ніж підніматися до висот, необхідно освоїти ази майстерності. Кожен новачок в в'язання повинен навчитися в'язати повітряні петлі, які лежать в основі будь-якого виїзного вироби, від простої шапочки до складного мережива.
Інструкція
1
Знайдіть для себе зручне положення тіла і сядьте так, щоб тіло почувалося комфортно. Покладіть клубок світлої і не дуже тонкої вовни зліва від себе.
2
Також зліва повинен розташовуватися джерело світла. Візьміть гачок правильно - у кожного гачка є «щічки», своєрідне плоске потовщення на стрижні, за яке його потрібно взяти великим і вказівним пальцем. Робочу головку гачка злегка розгорніть до себе.
3
Кінець робочої нитки покладіть на вказівний палець лівої руки, зробивши на кінчику нитки маленьку петлю. В петлю просмикніть головку гачка, після чого гачком підхопите вільну нитку і протягніть її через петлю.
4
На вашому гачку з'явилася перша повітряна петля. Злегка підтягніть її так, щоб петля лежала на гачку не надто вільно, але і не дуже туго. Потім підчепити гачком нитку і протягніть її в щойно пов'язану петлю - у вас з'явилася друга повітряна петля.
5
Затягуйте кожну петлю так, щоб в неї можна було без натуги протягнути нову нитку. Продовжуйте просмикувати нитка в кожну нову петлю, формуючи ланцюжок повітряних петель необхідної довжини.
6
Довжина ланцюжка визначається схемою для в'язання або вашими власними вимірами. В'яжіть ланцюжок не поспішаючи, рівномірно розподіляючи петлі. Слідкуйте, щоб ланцюжок виходила рівною і акуратною, а петлі були однаковими за розміром і ступеня затягування.
7
Вираховуючи потрібну кількість повітряних петель, не забувайте, що та петля, яка на даний момент знаходиться на гачку, не входить в число провязани петель.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JaWWaKWaTbA