Як позбутися від спаму в асьці.

Іноді по ICQ частіше приходить спам, ніж повідомлення від друзів і приятелів. В основному такі спам-повідомлення нешкідливі - вони можуть хіба що просто відняти кілька хвилин вашого часу, витраченого на прочитання листа, подальше його видалення та закриття вкладки непрошеного гостя. Але іноді в спам-повідомленнях крім рекламного тексту містяться і посилання на різні ресурси, перейшовши на які можна потрапити на вірусні програми.
Вам знадобиться
  • - клієнт ICQ або QIP.
Інструкція
1
Запустіть клієнт програми (ICQ або QIP) на вашому компьютере.В клієнті програми QIP в лівій колонці вкладок з настройками різних опцій програми знайдіть вкладку «Анти-спам». Натисніть на значок вкладки - і ви побачите нове вікно програми з настройками захисту від спаму . Перед вами розділи «Опції» і «Для тих, хто не в моєму списку контактів».
2
В першому розділі відзначте галочками пункт «Сповіщати при блокуванні повідомлення» - дана функція захисту, звичайно, не дає, але триматиме вас в популярності про всі отримані і заблокованих спам-повідомленнях. В цьому ж розділі знайдіть пункт «Приймати повідомлення тільки від тих, хто в моєму списку» - так ви гарантовано захистіть себе від спаму і невідомих контактів, однак можете пропустити повідомлення від важливих вам людей.
3
У розділі «Для тих, хто не в моєму списку контактів» відзначте галочкою пункт «Не приймати посилання на веб-сайти» і також відзначте пункт «Включити анти-спам бот». Дана настройка дуже добре захищає вас від отримання повідомлень від ботів і спамерів, а в роботі застосовує дуже цікавий і розумний принцип: невідомому контакту, який надіслав вам повідомлення, автоматично висилається легке питання на кшталт «Як англійською буде Земля?» Або «Скільки буде 2 + 2 ». Реальна людина, звичайно ж, відповість на питання, а ось бот і спамер - ні. І тільки після того як контакт відповів на ваше запитання, ви отримаєте його повідомлення.
4
Якщо у вас встановлений клієнт ICQ, то в розділі меню знайдіть пункт «Мої інструменти», перейдіть в цей розділ і в ньому клікніть на рядок «Параметри». В даному розділі вам потрібно відкрити підрозділ «Розширені», а далі - «Конфіденційність».
5
Перед вами вікно з настройками програми захисту від спаму . Знову ви побачите декілька пунктів з настройками «дозволено не моїм контактам», «В моєму профілі не мои контакти бачать» і «Хто може переглядати моїх друзів». У першому пункті відзначте галочками обидві опції: «Відправляти мені повідомлення» і «Викликати мене». У другому і третьому пункті ви можете відзначати опції за своїм вибором, оскільки вони відповідають не за захист від спаму , а за вашу конфіденційність.
Зверніть увагу
В клієнті QIP, вибираючи питання для невідомих контактів, які будуть отримувати його у відповідь на прислане вам повідомлення, не акцентує на складних питаннях. Створіть найпростіший, нехитрий питання, на який будь-який користувач відразу ж зможе відповісти. Таким чином ви не пропустите важливі для вас повідомлення.
Корисна порада
В клієнті ICQ не забудьте звернути увагу і на самі нижні пункти - «Управління чорними і невидимими списками» і «Контроль спаму»: їх настройка дасть вам додатковий захист від спаму.