Як зробити, щоб мопед їхав швидше. тюнінг варіатора на скутері 80 куб.

Усі власники чотиритактних і двотактних скутерів задавалися питанням про те, що можна зробити, щоб змусити мопед їхати швидше. Існує кілька основних напрямків тюнінгу мопедних двигуна. Залежно від бажаного приросту швидкості і фінансових можливостей можна виділити кілька його рівнів.
Вам знадобиться
  • Тюнінгові або спортивні деталі
Інструкція
1
Щоб тюнінгувати мопед по самому бюджетному рівню замініть важки варіатора, зніміть обмежувач максимальної швидкості і розточити стандартний циліндр під поршень діаметром 44 або 47 мм. Важки можна купити в будь-якому магазині запчастин або зробити самостійно. Расточку циліндра довірте професіоналам. Загальна вартість такого тюнінгу складе близько 1000-2000 рублів. При розточенні циліндра до 44 мм мопед почне розвивати 65 км/год, при розточенні до 47 мм - до 70 км/год. Динаміка розгону покращиться, на ресурсі двигуна це майже не відбитися.
2
Для тюнінгу мопеда по середньому ціновому рівню замініть стандартну поршневу групу 50 куб.см на поршневу більшою кубатури (наприклад, 72 куб.см), встановіть спортивний варіатор. Порівняно з вищеописаним тюнінгом ресурс мотора не знизитися, а швидкість напевно досягне 70 км/год, в основному, за рахунок збільшення передавального числа варіатора.
3
Для дорогого тюнінгу мопеда замініть поршневу на 80-кубову або розточити циліндр під поршень 50 мм, встановіть головку циліндра з збільшеними клапанами і спортивний варіатор. Крім того, купите тюнінговий карбюратор або поміняйте в старому жиклер на збільшений. При бажанні поставте широкофазних распредвал. При такому рівні тюнінгу швидкість досягає 75-80 км/год, ресурс двигуна трохи скорочується (особливо колінвал з підшипниками). З'являється можливість рушати з місця з пробуксовкою і "брикатися".
4
Для максимального тюнінгу повністю переробіть двигун. Встановіть поршневую 90 куб.см (діаметр циліндра 52 мм), головку з збільшеними клапанами, спортивний варіатор, фірмову циліндропоршневу групу, спортивний варіатор. Карбюратор поставте від легкого мотоцикла 125-150 куб.см або тюнінговий спортивний. Обов'язково поставте фірмовий широкофазних распредвал, посилений або спортивний колінвал. В результаті цих змін ресурс двигуна скоротиться, динаміка стане порівнянна зі 125-150-кубовим мотоциклом, швидкість досягне 90 км/год. Не забудьте встановити повітрозабірник в систему охолодження, поставити масляне охолоджування для захисту від перегріву.
Велосипед, який служить своєму власникові вірою і правдою, можна вдосконалити, оснастивши підвісним двигуном. Перетворене в мопед, ваше оновлене транспортний засіб допоможе економити зусилля при пересуваннях на значні відстані. Для модернізації велосипеда необхідно трохи розбиратися в техніці і вміти поводитися з найпростішими інструментами.
Вам знадобиться
  • - старий велосипед;
  • - бензиновий двигун;
  • - запасні частини від мопеда;
  • - набір слюсарних інструментів.
Інструкція
1
Використовуйте був у вжитку велосипед, який послужить основою конструкції майбутнього мопеда. Переконайтеся, що рама не має дефектів і зможе нести порівняно важкий вантаж. У тому місці, де буде розташовуватися двигун мопеда, зміцните зварюванням або болтами додаткову посилюючу площадку, оскільки конструкція повинна буде витримати не тільки водія, але і силову установку.
2
Забезпечите раму двома колесами. Використовуйте обода від старого, що відслужило свій мопеда. При необхідності переробіть передню і задню вилки, якщо обід колеса виявиться ширше штатного велосипедного. На осі заднього колеса змонтуйте зірочку, яка через ланцюг сприйматиме обертальний рух вала двигуна.
3
Передню вилку транспортного засобу обладнайте амортизаторами, знятими зі старого мопеда або легкого мотоцикла. Це потрібно для того, щоб при русі ефективно згладжувати поштовхи і удари, неминуче виникають при їзді на високій швидкості.
4
Забезпечите мопед додатковими гальмами - переднім і заднім. Одного заднього гальма буде недостатньо для забезпечення безпеки руху. Рукоятки управління гальмівною системою виведіть на кермо.
5
Навісьте на раму силову установку. Краще всього використовувати стандартний бензиновий двигун від мопеда, наприклад, марки Д-6. Цей одноциліндровий двигун порівняно легкий, простий і надійний в експлуатації. Перед монтажем переберіть силову установку, промийте деталі двигуна бензином, перевірте справність агрегату. При необхідності замініть поршневі кільця. Особливу увагу приділіть надійності кріплення двигуна до рами. У передній верхній частині рами закріпіть хомутами паливний бак.
6
Приєднайте трансмісію - ланцюг, яка з'єднає зірочку двигуна з великою зірочкою заднього колеса. Відрегулюйте натяг ланцюга і гарненько її змастіть. Тепер можна підключити до рукояток управління тросики зчеплення і дросельної заслінки.
7
Встановіть на мопед передню фару і задній відбивач світла. Без них їзда в темний час доби може бути скрутною і небезпечною.
8
Заправте мопед паливом і зробіть регулювання органів управління двигуном. Послідовно налаштуйте дросель, зчеплення і гальмівну систему. Готову конструкцію пофарбуйте в практичний колір, це додасть колишньому велосипеду абсолютно новий вид. Тепер ваш мопед готовий до першого старту.