Як зробити круглий букет. Як зробити круглу композицію з квітів.

Букети для урочистих випадків зазвичай замовляють в квіткових салонах. Однак красиві композиції можна виготовити і самостійно. Почніть з нескладного варіанти - наприклад, з круглого букета. Запасіться квітами і зеленню, ретельно продумайте композицію і починайте творити.
Вам знадобиться
  • - квіти;
  • - декоративна зелень;
  • - скотч;
  • - кругла флористична губка з ручкою - портбукетом;
  • - флористична сітка, тюль, мереживо або целофан;
  • - секатор;
  • - декоративна стрічка.
Інструкція
1
Візьміть в ліву руку квітка, який стане центром композиції. Починайте прикладати до нього інші квіти, розміщуючи їх трохи навскіс, щоб стебла стикалися тільки в місці кріплення. Не поспішайте, при необхідності міняйте розстановку квітів. В процесі складання додавайте в букет зелень - гілки Салала, гипсофилу, папороть. Оцініть нижню сторону букета - при правильній збірці кінці стебел утворюють коло. Закріпіть букет, щільно обмотавши місце з'єднання стебел скотчем. Кінці квітів обріжте до однакової довжини. Зверху скотч можна замаскувати декоративною стрічкою в тон зелені або контрастною.
2
Дуже оригінально виглядає і букет-клумба в стилі бідермейер. Його збирають з дрібних квітів, доповнюють зеленню і обов'язково обрамляють прісобранная стрічками або мереживом. Такий букет не варто робити занадто великим. Перед складанням ретельно продумайте композицію - стиль бідермейер увазі візерунок букета у вигляді кіл. Зберіть першу частину квітів (центр букета) і закріпіть їх скотчем. По колу прикладіть наступний ряд кольорів іншого тону і оберніть їх липкою стрічкою. Так поступово викладіть весь візерунок, міцно фіксуючи кожен ряд. Останнім викладіть ряд декоративної зелені: листя калл, аспарагус, борщівник. Оберніть букет декоративної сіткою, тюлем, целофаном або мереживом, створивши ефектне обрамлення.
3
Єдиний недолік круглих букетів з цілісних квітів - їх тяжкість. Створюючи композицію, оцінюйте її вага. Полегшити букет може об'ємна зелень або декоративні рослини начебто гіпсофіли. Відсутній обсяг можна додати за рахунок пишного обрамлення з сітки або прозорої тканини.
4
Ще один популярний варіант - створення букета на флористичної губці. Такий прийом використовують при складанні весільних букетів. Просочена водою губка продовжує життя квітів і істотно полегшує вагу букета. Підберіть губку круглої форми необхідного розміру. Помістіть її в ємність з водою, дочекайтеся, поки губка просочиться водою і опуститься на дно посудини. Вийміть її і приступайте до створення букета.
5
Секатором обрізайте квіти до необхідної довжини і наколюйте їх на губку відповідно до ідеї композиції. Ефектніше виглядають дрібні суцвіття - мініатюрні троянди, орхідеї, гвоздики, хризантеми та гербери. Можна скласти букет з квітів одного кольору або зібрати строкату композицію. Додавайте зелень, гілочки ягід і навіть штучні квіти. Декоруйте букет тюлем або флористичної сіткою, ретельно замаскувавши основу губки.