Як купити якісне взуття.

Взуття повинна бути хорошої якості, відмінно сидіти на нозі, подобається зовні, при це залишатися доступною за ціною. До покупки взуття необхідно підійти відповідально, тоді ви будете довго насолоджуватися красою і зручністю підібраною пари.
Інструкція
1
Огляньте і порівняйте дві напівпари одночасно. З'єднайте їх п'ятами один до одного і переконайтеся, що абсолютно збігається висота каблуків і носової частини, відстань від підошви до початку замків і блискавок, якщо вони присутні. Поставте взуття на рівну поверхню.
2
Вивчіть верхню частину обраної пари. Натуральна шкіра тепла на дотик, а від дотику до штучної пальці запотівають. На взутті не повинно бути складок і плям.
3
Перевірте задні шви - вони повинні бути рівними. У якісного взуття стібок довжиною 2-3 мм. Зверніть увагу, якщо краї швів підвернуті всередину. Таким чином виробник, можливо, хоче приховати якість матеріалу виготовлення.
4
Розгляньте п'яткову частину. Вона повинна бути одночасно твердою і пружною. Кордон вставки не повинна відчуватися, інакше при ходьбі взуття буде натирати ногу. Обхопіть п'яту однієї рукою, а каблук інший і натисніть у напрямку один до одного. П'ята не повинна накладатися гармошкою на каблук.
5
Прощупайте внутрішню поверхню взуття. Переконайтеся, що вона гладка, без виступів і нерівностей. Внутрішні шви не повинні бути помітні. Устілка в гарного взуття м'яка, але при натисканні пальців не мне.
6
Перевірте блискавку. Необхідно, щоб вона була вшита рівно, без перекосів. Підкладка не повинна потрапляти в проріз бігунка. Бажано, щоб бігунок мав опуклу нижню частину, спрямовану всередину чобота.
7
Вивчіть підошву - вона повинна бути досить жорсткою, без тріщин. Самі зносостійкі - це литі підошви і бортопрішівние, коли по контуру взуття вшитий бортик. Якщо ви вибрали взуття на платформі, прощупайте її на наявність пустот, щоб під час шкарпетки не виникла проблема смінанія внутрішніх перегородок. Край підошви в носовій частині повинен трохи виступати вперед для збереження взуття від пошкоджень.
8
Вимагайте у продавця сертифікат від виробника взуття. Цей документ підтверджує безпеку і якість товару.