Для чого рослинам потрібна вода.

Вода - джерело існування всіх живих організмів. Рослини не можуть функціонувати без необхідної їм вологи, вона потрібна для безлічі процесів, в тому числі і забезпечують їх життєдіяльність.
Просте поєднання водню і кисню підтримує життя на планеті Земля. Існування людини, тварин, а також рослин буде поставлено під загрозу в умовах засухи. Рослини складаються з води та сухої речовини (всього іншого), причому води в них не менше вісімдесяти відсотків. Але навіть настільки високий вміст вологи не достатньо для підтримки життєдіяльності, тому важливим є процес її надходження ззовні. Рослини використовують воду для метаболічного і фізіологічного функціонування. Наприклад, транспирация разом з випаровуванням забирають до дев'яноста восьми відсотків води, що поступає. Транспірація - це процес побудови сухої речовини для тіла рослини з застосуванням води, без неї життєдіяльність не представляється можливою. Завдяки їй рослина отримує необхідні поживні речовини для росту і розвитку, а також переміщує їх і доставляє в потрібне місце. Випаровування ж покликане підтримувати терморегуляцію, тобто не допускати перегріву, підтримувати температуру в певних рамках, а також не допускати руйнування білків під впливом високих температур навколишнього среди.Хіміческіе реакції в рослинах відбуваються тільки в розчинах, головною частиною яких є вода. Не виняток і процес фотосинтезу - утворення органічних речовин з вуглекислого газу і води за участю хлорофіл, що містяться в рослинах. Будь-яка рослина, не отримує потрібну кількість води, поступово згасає. Спочатку воно втрачає свій привабливий зовнішній вигляд, пружність тканин. Відбувається це тому, що нестача вологи змушує його концентрувати всі життєві сили всередині (в кореневій системі), що не витрачаючи на листя. Далі рослина поступово вмирає, не маючи можливості отримувати поживні речовини і доставляти їх за місцем призначення.
Грунт складається з суміші органічних і неорганічних мікроелементів. Органічні речовини - це живі організми, а неорганічні - це мінерали, частинки гірських порід. Кожна рослина потребує грунті.
Грунт рослин містить гумус, який стимулює розвиток і ріст рослини. Він насичує їжею корисні мікроорганізми і бактерії, також гумус розщеплює дрібні грудочки й постачає грунт киснем, що важливо для рослин. Грунт також містить корисні мікроорганізми, які рихлять землю.Существуют різні види ґрунтів, які класифікуються за кількістю в них тих чи інших елементів. Дернова грунт складається з дерну, який збирають в тих місцях, де ростуть злаки. Процес заготівлі полягає в наступному: верхній шар, де є рослинність, прибирають; потім викопують пласт шириною сантиметрів п'ятнадцять. Після цього грунт насичують торфом, гноєм і вапном (щоб знизити кислотність) накривають плівкою на деякий час. В такому грунті добре ростуть газонні трави. Торф'яна грунт складається їх торфу. Землю беруть в висохлих болотистих місцях. Після викопування в неї додають золу, мінеральні добрива, гній. Перед висадкою рослини грунт перекопують, це робиться для того, щоб вона була пухкої - добре пропускала воду і була насичена кіслородом.Перегнойная грунт складається з перегорілого гною. Як правило, для її отримання необхідно додати в землю гній і залишити його на рік, для більшого ефекту можна накрити землю плівкою. Компостна грунт складається з перегнилих відходів рослинного та тваринного походження. Як правило, для повної готовності грунті необхідний рік. Листова грунт складається з перегнилих листя. Для її отримання вам достатньо восени зібрати опале рослини і накрити плівкою. Як правило, до весни земля готова. Яка б не була грунт, вона дуже важлива для рослини, адже саме земля насичує квіти фосфором, який необхідний для подальшого зростання; кальцієм, який так необхідний в період суцвіття; сірої, азотом і залізом.