Як зв'язати шапочку для дівчинки.

Якщо ви добре в'яжете спицями, то можете спробувати пов'язати для свого малятка красиву і, що найголовніше, дуже просту у виготовленні шапочку . Її можна пов'язати за пару годин, і так як голова у дитини росте досить швидко, такі шапочки можна в'язати хоч щомісяця. Для роботи вам знадобляться спиці 2.25 і пряжа 210м/100 гр.
Інструкція
1
Спочатку наберіть 65 петель (розмір шапочки залежить від віку та розміру голови вашого малюка, тут наведено приблизні розміри). Тепер починайте в'язати перший ряд. Перший ряд в'яжіть повністю виворітними петлями.
2
Другий ряд в'яжіть повністю лицьовими петлями. Третій ряд в'яжіть так само, як і перший - виворітними петлями. Четвертий ряд в'яжіть матеріалами кромок петлями (тобто, дві петлі пров'язуються разом з накидом). Решта дві петлі пров'яжіть лицьовими петлями.
3
Тепер починайте в'язати візерунок «Їжачок. Для цього перший ряд в'яжіть гумкою 1х1 (тобто, одна петля кромочная, одна лицьова, одна виворітна). Закінчите ряд однієї лицьової і однієї кромочної петлями.
4
Другий ряд узору пров'язуйте за наступним алгоритмом: одна петля лицьова, одна виворітна з накидом, яку знімайте, чи не пров'язуючи.
5
При в'язанні третього ряду до петлі з одним накидом додавайте другий накид і разом з ним перекидаєте петлю на праву спицю, що не пров'язуючи її. Виворітні петлі пров'язуйте лицьовими.
6
Четвертий ряд в'яжіть так: петлі з двома накидами пров'язуйте виворітного, виворітні пров'язуйте лицьовими. У вас повинно вийти 12 рядів візерунка «Їжачок, тобто всього - 48 рядів.
7
Тепер в'яжіть денце вашої шапочки. Для цього в'яжіть її за тим же принципом, що в'яжеться п'ята на шкарпетці, в особових рядах центральну петлю пров'язуйте разом з сусідніми, у вас повинна вийти ланцюжок.
8
Центральні петлі і сімнадцяті петлі, рахуючи від країв, позначте булавками. Тепер один ряд в'яжіть виворітними петлями до булавки, петлю з шпилькою і наступну пров'яжіть разом виворітного.
9
Тепер поверніть виріб, зніміть першу петлю, чи не пров'язуючи. Далі в'яжіть лицьовими петлями. Поміняйте місцями петлю з середньою шпилькою і попередню, пров'яжіть три петлі разом лицьовою.
10
Тепер в'яжіть лицьовими до наступної булавки. Петлю з шпилькою і наступну пров'яжіть разом лицьовій, поверніть виріб і в'яжіть так доти, поки не залишиться тільки 5 петель.
11
Наберіть петлі по краю, в'яжіть п'ять рядів лицьової гладдю. Наступний ряд в'яжіть матеріалами кромок. Четвертий ряд в'яжіть лицьовій гладдю. Тепер зігніть шапочку по рядам з накидами і пришити краю.
12
Зв'яжіть шнурок довжиною 45 см., Просмикніть його в шапочку. Якщо потрібно, прикрасьте шапочку пензликами або помпоном.Всё, ваша шапочка готова. Нехай ваш малюк носить її з задоволенням!