Як зробити фотографію чіткіше. Як обробити фото нечітке.

Отримати нечітку фотографію можна як на аматорському, так і на більш професійному фотоапараті - і в будь-якій ситуації нечіткий кадр засмутить фотографа, особливо, якщо дублів такого кадру в фотоапараті більше немає. Не поспішайте позбавлятися від таких кадрів - якщо нечіткість невелика, з нею можна впоратися, виконавши декілька нескладних дій в Adobe Photoshop, доступних навіть новачкам в обробці фотографій. Як виправити нечітке фото?
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
В першу чергу, відкрийте Фотошоп і завантажте в нього фотографію, що вимагає корекції (File> Open ...). Також фотографію можна відкрити, перетягнувши файл курсором миші прямо у відкрите вікно Фотошопа.
2
Якщо фотографія вимагає кольорокорекції, поправте її рівні (Image> Levels), а потім відкрийте меню Filter. В цьому меню виберіть розділ Sharpen і натисніть Unsharp Mask в списку, що з'явився. Також ви можете вибрати замість Unsharp mask пункт Smart Sharpen.
3
Останній фільтр дозволить поліпшити чіткість і відрегулювати її. Після вибору фільтра відкриється вікно Smart sharpen, в якому ви побачите завантажену фотографію і кілька параметрів, які можна регулювати.
4
Рухайте повзунки на смужках Amount і Radius, а також вибирайте різні настройки (Settings), поки результат налаштувань чіткості не буде вас влаштовувати. В розділі Remove виберіть Gaussian Blur. Відрегулювавши чіткість фотографії, натисніть ОК.
5
Фотографія стала набагато чіткіше, ніж була - тепер ви можете зберегти її на жорсткий диск командою File> Save as ...
6
Якщо результат вас чомусь не влаштовує, а в фільтрі ви вже натиснули ОК, можна скасувати зміни - у вікні History скасуйте останні дії, серед яких повинен бути налаштований вами фільтр.
7
Після скасування фільтра і його впливу на фотографію ви можете заново запустити Smart Sharpen і відрегулювати по-новому зображення на фотографії.