Як поєднувати дорогоцінні жіночі каблучки з простими прикрасами.

Велика скринька з прикрасами - неодмінна деталь багатьох туалетних столиків. Однак по-справжньому дорогоцінних штучок в них зазвичай небагато. І кожна власниця скарбів щодня вирішує дилему - надіти Чи улюблені недорогі штучки, відповідну до поряд або обмежитися улюбленим дорогоцінним кільцем. Чи можливо поєднувати ювелірні вироби та модну біжутерію?
Інструкція
1
Ще 10 років тому журнали авторитетно стверджували, що золото не можна носити разом з сріблом, а коштовності і прості прикраси не поєднуються ні в якому разі. Сьогодні правила помінялися. У моду ввійшла еклектика - химерне поєднання непоєднуваного, свідомий епатаж. Ви можете спокійно носити улюблені прикраси - важливо, щоб їх об'єднувала спільна ідея.Напрімер, великий бароковий перстень відмінно виглядає в комплекті з браслетами - металевими, під бронзу і старе золото, а також дерев'яними. Надіньте їх на одну руку, причому браслетів повинно бути багато - не менше 5. Вийде образ в етно-стилі.
2
Дорогоцінні кільця прекрасно поєднуються з прикрасами з натуральних матеріалів. Метал, пір'я, дерево, вироби камені, фарфор, натуральна шкіра та хутро в комплекті з дорогоцінними кільця ми виглядають злегка епатажно, проте вельми стильно. Приміряйте різні варіанти - можливо, вам вдасться підібрати дуже цікаві ансамблі.
3
Вибираючи металеві прикраси, намагайтеся, щоб вони гармоніювали з дорогим кільцем. До білому золоту підійде звичайне і чорнене срібло і його імітація, біжутерія відтінку старого золота, позеленілої бронзи і платини. З білим золотом гармонують метали кольору начищеної бронзи і старої міді.
4
Золоте кільце з натуральними перлами можна об'єднати з прикрасами з перламутру. Кольє з перламутрових дисків на мотузці або волосіні, великий кулон неправильної форми, сережки-черепашки - все це можна надіти разом, не побоюючись перебору. Прості прикраси знизять пафос коштовності, однак зовсім не знецінять її.
5
Прозорі дорогоцінні камені дуже красиво поєднуються з виробними. Перстень з діамантом носите разом з кільця ми зі вставками з нефриту, чароита, жадеита, бірюзи або їх імітацій. Особливо ефектно виглядають вінтажні недорогі прикраси з коралами або янтарем, а також персні та браслети зі старими монетами. З невеликими коштовними кільця ми непогано гармоніюють і великі коктейльні персні зі скла.
6
Не носіть дорогоцінні персні в комплекті з металевою біжутерією в дитячому стилі. Жартівливі сережки у вигляді ріжків морозива, брошки-жаби і підвіски-лялечки дуже важко зібрати в стильний ансамбль. Складно поєднувати з ювелірним прикрасами і пластмасову біжутерію. І зовсім невдало виглядають стрази в компанії з діамантами. Якщо вам дуже хочеться надіти кольє і браслет з комплекту біжутерії, дорогоцінний перстень залиште вдома.