Як зробити плакат.

Багатьом здається, що в сучасному світі існує така велика кількість різноманітної реклами, приїлася глядачеві, що зачепити чужу увагу рекламним плакатом практично неможливо. Насправді це не так - ви зможете створити привертає увагу і неординарний плакат, якщо підключите максимум своїх креативних здібностей і будете дотримуватися ряду правил, що дозволяють зробити творчу і вигідну в матеріальному плані роботу. Плакат - це зовнішня реклама, а значить, вона повинна відповідати тим вимогам, які на неї накладає даний формат.
Інструкція
1
Зовнішня реклама впливає на людину швидко - вона потрапляє в поле його зору не кілька секунд, а значить, її зміст має бути несподіваним і лаконічним. В іншому випадку, людина не зверне уваги на розлогу і незрозумілу інформацію, і пройде мимо.
2
Створюючи плакат для зовнішньої реклами, які не вставляйте в нього занадто багато тексту. В такому плакаті має бути всього кілька слів, але ці слова повинні моментально залучати до себе увагу.
3
Дизайн плаката повинен бути одночасно помітним і простим, як і зміст. Ключове правило, якого ви повинні дотримуватися у створенні плаката - це лаконічність. Лаконічним в плакаті має бути все: текстова складова, зображення, картинки, фотографії - одним словом, весь вміст реклами.
4
Не використовуйте багато дрібних деталей і фрагментів. Робіть зображення максимально чітким і великим. Ніхто не буде розглядати дрібні елементи плаката, проходячи повз нього.
5
Подумайте, що є найголовнішим з того, що ви хочете передати своїм плакатом. Саме це має бути на ньому зображено - включайте в плакат тільки ключові моменти, уникаючи сміття та зайвих даних. Сфокусуйте увагу на головному.
6
В рекламному плакаті обов'язково повинен бути присутнім слоган, короткий і помітний; візуальний образ, також відповідальний правилу лаконічності і яскравості; а також впізнаваний логотип і зображення рекламованого продукту або послуги. Чим більше буде візуальна складова плаката - тим більше уваги він приверне.
7
Барвиста фотографія частіше буде змушувати людей дивитися на себе, ніж простий текст, нехай навіть великий і чіткий. Приділяйте максимум уваги атмосфері, настрою і силі вашого візуального образу. Цей образ повинен бути стильним, незвичайним, елегантним, і в той же час дуже простим.
8
Використовуйте несподівані прийоми, які привернуть увагу глядача - повтори, оригінальну перспективу, фігури в русі, незвичні комбінації предметів, гру з масштабами, колаж, гру з квітами і їх поєднаннями, і так далі.
9
Слоган повинен органічно вписуватися в візуальний ряд плаката. Він повинен підкреслювати зображення, а зображення в свою чергу повинно підкреслювати слоган. Використовуйте фірмові кольори і читаються шрифти для слогана, не перестарайтеся в кількості слів, використовуйте максимально короткі і чіткі формулювання.
10
Кольори плаката робіть максимально насиченими - в умовах зовнішньої реклами будь-які кольори здаються блідіше, ніж вони є насправді. Не бійтеся робити плакат яскравим і контрастним.
11
І нарешті, пам'ятайте - вся робота над плакатом повинна зводитися до спільної ідеї - оригінально і ефективно донести людям ту чи іншу рекламу.