Як поліпшити володіння мовами. Як покращити рівень володіння бітбоксом.

В епоху глобалізації володіння іноземними мовами - це необхідний інструмент для розширення своїх кар'єрних і особистісних можливостей. Обходитися тільки знанням рідної мови стає все важче. І, хоча іноземна мова входить в обов'язкову російську шкільну програму, більшість випускників шкіл має тільки базові знання. Як же поліпшити знання іноземної мови?
Вам знадобиться
  • - підручники по обраному іноземної мови;
  • - двомовні словники;
  • - фільми іноземною мовою;
  • - гроші для оплати курсів;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Почніть з записи на мовні курси. Ви можете вибрати навчання в групі або в індивідуальному порядку. Перший варіант дає свої переваги, зокрема, можливість спілкування іноземною мовою з товаришами по навчанню, а також виконання спеціальних групових завдань. До того ж, вартість занять у групі набагато нижче.
2
Основний плюс індивідуального навчання - це можливість змінити програму під ваші потреби. Це особливо зручно для тих, у кого є проблеми з окремими аспектами мови. Також індивідуальні заняття підходять для дуже зайнятих людей, за відсутності інших учнів з викладачем простіше домовитися про гнучкий розклад, а в деяких випадках можна навіть проводити заняття по відеозв'язку через інтернет.
3
Вирішіть, який викладач вам більше підходить - російськомовний або носій іноземної мови. Заняття з другим обійдуться вам дорожче і мають сенс у тому випадку, якщо у вас вже достатньо просунутий мовний рівень.
4
Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси, займіться самоосвітою. Підберіть самовчителі та граматичні довідники, які допоможуть вам у навчанні. Їх можна придбати в книгарні, взяти в бібліотеці або ж скачати в інтернеті.
5
Також використовуйте словники для збагачення свого лексикону. Для людей, які володіють іноземною мовою на високому рівні, можна рекомендувати використовувати не словники з перекладом на російську мову, а видання повністю іноземною мовою. Прикладом може служити Оксфордський словник. З його допомогою значення слова ви будете дізнаватися з словникової статті англійською мовою.
6
Дивіться фільми іноземною мовою. Найкраще для цього підійдуть фільми з субтитрами, але не російськомовними, а мовою оригіналу. Рекомендується спочатку подивитися уривок з субтитрами, а потім без них. Так ви будете тренуватися сприймати мову на слух.
7
Більш складною вправою може стати прослуховування закордонних радіостанцій. Багато хто з них викладають свої передачі у відкритому доступі на своїх інтернет-сайтах.