Як розпакувати прошивку.

Прошивка для мобільних телефонів - це спеціальна програма, яка змінює програмне забезпечення пристрою. Практично для кожного телефонного апарату існують прошивки.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте відповідну вам прошивку , але хочете змінити в ній деякі елементи, вам потрібно розпакувати прошивку , а потім (після внесення змін) запакувати її таким чином , щоб вона залишалася робочою програмою. На жаль, прошивки зазвичай захищені від розтину. Для деяких смартфонів Nokia моделей N96, 5320, N78, N86 версії S60v3 FP2 v9.3 і 5530, 5800, N97 версії S60v3 FP3 v9.4 розроблена програма Nokia Editor.
2
Знайдіть через пошукові системи в інтернеті і завантажте на вінчестер комп'ютера програму Nokia Editor. Програма невелика, тому обсяг архіву становить менше 1 мегабайта. Перевірте завантажені файли антивірусним програмним забезпеченням перед встановленням програми. Встановіть на локальний диск персонального комп'ютера і запустіть.
3
Запустіть встановлену програму Nokia Editor. Виберіть у списку доступних телефонів модель вашого смартфона і натисніть на кнопку Open. Вкажіть місцезнаходження файлу прошивки і відкрийте його. Натисніть на кнопку Extract. Програма розпакує файли прошивки в формати rofs2 (для ROFS2) і fat16 (для UDA-файлів). Для відкриття розпакованих образів прошивки можна використовувати відповідні програми редагування образів - rofs2, MagicISO або WinImage. Програму Nokia Editor при редагуванні можна просто згорнути.
4
Після внесення змін натисніть на кнопку Repack, щоб створити нову версію прошивки. Готові версії з'являться в папці програми. Перейменуйте створені файли, видаливши приставку REB. Прошивати смартфон новою версією прошивки слід використовуючи Jaf. Не забувайте, що всі операції по прошивці телефону (як готовими прошивками, так і зібраними вами вручну) ви проводите на свій страх і ризик. Нерідкі випадки повного виходу телефону з ладу внаслідок некоректних дій при прошивці.