Як витягти золото з радіодеталей. золото з радіодеталей відео.

Щоб витягти золото , що міститься в радіодеталях, не обов'язково мати вичерпні знання в області хімії. Досить дотримуватися деяких простих правил техніки безпеки і слідувати простим інструкціям, викладеним нижче.
Інструкція
1
Прочитайте уважно технічний паспорт деталі, щоб з'ясувати, який відсоток золота міститься в даному виробі. Ця інформація вам знадобиться для того, щоб розрахувати необхідну кількість реактивів і час протікання реакції.
2
Врахуйте, що інформація, що міститься в технічному паспорті деталі, не завжди достатньо достовірно може відображати дійсність. Однак якщо ви маєте справу з радіодеталями, випущеними в СРСР до 1989 року, то можете повністю довіряти інформації, зазначеної в технічному паспорті, і використовувати її для того, щоб витягти золото .
3
Надіньте рукавички і лабораторний халат. Врахуйте, що всі роботи подібного роду повинні проводитися тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Вам знадобиться «царська горілка», щоб витягти золото з радіодеталей. Якщо ви не знаєте, що це таке, то читайте далі. «Царська горілка» - це склад з азотної і соляної кислоти у співвідношенні 3: 1. Температура даної суміші повинна бути приблизно 70-80 градусів.
4
Візьміть містить золото радіодеталей і розчиніть в підігрітій суміші. Якщо деталей багато, занурюйте їх в суміш по черзі невеликими порціями, що не перевищують 3 г, причому занурюйте кожну наступну тільки після повного розчинення попередньої.
5
Почніть випаровувати розчин, щоб дістати золото з радіодеталей. Оскільки в радіодеталях міститься мідь і залізо, розчин буде мати темно-зелений колір. Розчин потрібно випаровувати, поки його об'єм не зменшиться у декілька разів. Налийте в розчин кілька мілілітрів соляної кислоти. Це потрібно для того, щоб розчинити бурий осад, утворений солями заліза. Продовжуючи випаровувати, додайте в розчин звичайну кухонну сіль з розрахунку 0,2 г солі на 10 мл розчину.
6
Потім через деякий час додайте в ємність киплячу воду і продовжуйте випарювати. Потім знову налийте кілька мілілітрів соляної кислоти. Це необхідно для того, щоб видалити залишки азотної кислоти, щоб виключити втрати золота. Додайте в суміш 0,5% розчин гідрохінону з розрахунком 1 мл речовини на 100 мл розчину. Залиште суміш на 4 години, при цьому не забувайте періодично її помішувати. Процідіть, використовуючи щільний фільтр. Переплавьте отриманий склад при температурі 1100 градусів під шаром бури. Відокремте золото від грудок застиглої бури.