Як створити обробник.

Управління подіями в Flesh Builder здійснюється за допомогою спеціальних обробників . Програма реагує на різні події, наприклад, натискання кнопки або досягнення об'єктом якійсь стадії.
Інструкція
1
Для створення обробників використовується ActionScript, який описує реакцію програми на подію. Якщо у вас немає програми Flesh Builder, завантажте з інтернету, скориставшись пошуковими системами. Створіть обробник подій в «Властивості». Виберіть елемент, а потім увімкніть стандартний вид в інспекторові властивостей. Область редагування для обробника подій знаходиться в полі «Загальний». Задайте ім'я для події в поле On Event і параметр події.
2
Натисніть на ярлик у вигляді блискавки, щоб задати програмний код роботи обробника. Натисніть на пункт «Створити обробник подій», а в редакторі «Код» вкажіть реалізацію дій обробника. Щоб створити обробник події для виділеного елемента, виберіть вид по категоріях і зайдіть у розділ «Події». Виберіть потрібну подію і двічі клацніть по його назві. В поле «Значення» слід ввести реалізацію для створюваного обробника подій.
3
Обработчик подій також можна створити з контекстного меню. Для цього викличте меню, що випадає і виберіть подію. В поданні «Властивості» вкажіть обраний обробник подій, а потім задайте реалізацію в режимі «Код».
4
Варто врахувати, що Flash Builder не зможе підключити обробник подій, якщо ви не вкажіть для нього унікальне ім'я. При виникненні необхідності використовувати унікальне ім'я потрібно в першу чергу створити сам обробник подій і змінити ім'я обробника на інше. Якщо у вас виникають проблеми при роботі з даним програмним забезпеченням, скористайтеся довідкою, щоб вирішити проблеми. Також можете переглянути в інтернеті відео ролики, які наочно демонструють основні принципи роботи з цим програмним продуктом.