Як підключити зовнішню обробку 1с. Як обробки на сервері.

Програма «1С: Підприємство» версії 8.2 багато в чому відрізняється від попередніх версій додатку - ви знайдете відмінності як в інтерфейсі програми, так і в логіці роботи програмного забезпечення.
Інструкція
1
Так, у версії 8.2 робота програми здійснюється не з файлами на вашому комп'ютері, а з файлами на сервері «1С». Для підключення зовнішньої обробки потрібно, по-перше, передати файл зовнішньої обробки на сервер. Для цього помістіть файл у тимчасове сховище: в обробнику команди відкриття скористайтеся методом «ПоместітьФайл ()». При вказівці в четвертому параметрі значення «Істина» з'явиться вікно вибору файлу, в якому вкажіть файл для приміщення в сховищі.
2
Підключіть зовнішню обробку за допомогою методу «Підключити ()», що виконується на сервері «1С» в менеджері зовнішніх обробок. В переданих параметрах вказується шлях до файлу зовнішньої обробки (АдресХраніліща). Повертає цей метод інший потрібний параметр - ім'я підключеної зовнішньої обробки (ІмяОбработкі). Всі команди вводите правильно і без пробілів, щоб програма змогла розпізнавати всі операції.
3
Відкрийте форму зовнішньої обробки, використовуючи метод «ОткритьФорму ()», в який вам потрібно передати ім'я форми, сформувавши рядок на кшталт: «ВнешняяОбработка.» + ІмяОбработкі + «. Форма». Зовнішню обробку можна також підключити в режимі виконання програмного коду за допомогою третього параметра методу «Підключити ()» в менеджері зовнішніх обробок.
4
Детальніше про методи підключення зовнішньої обробки можна дізнатися з документації «1С» в «Керівництві розробника», а саме в розділі під номером 5.5.4.3, пункт «Об'єкти» конфігурації, а також в синтаксис-помічника. В інтернеті також є спеціальні відеоінструкції, які в режимі реального часу будуть допомагати вам навчатися роботі з програмним пакетом від компанії «1С».
Часом у бухгалтерії виникає необхідність внести деякі зміни в друковану форму в 1С. Це проробити не складно, але зі зміною вбудованої друкованої форми знімається з підтримки конфігурація, що, в свою чергу, призводить до відключення автоматичного оновлення. Для того щоб уникнути цих проблем, рекомендується підключити зовнішню друковану форму в 1С.
Інструкція
1
Запустіть програму 1С: Підприємства в режимі конфігуратора. Створіть зовнішню обробку з відповідною назвою. Додайте в неї реквізит «Посилання на Об'єкт», встановіть тип значення, який буде відповідати призначенню зовнішньої друкованої форми. Для того щоб зручніше було працювати з кодом 1С, запустіть екранну форму і зв'яжіть елемент управління «Поле введення» з даними реквізиту. Скопіюйте з вихідного документа макет друкованої форми в обробці або створіть власний, задовольняє вимоги бухгалтерії.
2
Додайте в модуль об'єкта обробки функцію Друк () і позначте її на Експорт. Скопіюйте в модуль обробки функцію формування для табличного документа з вихідного файлу. Відредагуйте вихідний код функції за своїми вимогам. Додайте в функцію Друк () звернення до функції формування табличного документа і можливість повернення сформованого табличного документа.
3
Проводите налагодження зовнішньої друкованої форми через основну форму обробки з елементом «Поле введення». Повідомлення про критичну помилку зовнішньої друкованої форми будуть виводитися в штатне вікно повідомлень. Зайдіть в меню «Файл - Відкрити» виберіть друковану форми для використовуваного документа і перевірте її роботу. Запустіть в програму 1С: Підприємства в режимі конфігуратора і проведіть покрокову налагодження при необхідності.
4
Підключіть зовнішню друковану форму . Зайдіть в меню «Сервис» виберіть розділ «Додаткові звіти та обробки». Деякі пункти запуску можуть бути відмінними в різних конфігураціях програмного забезпечення, але загальна суть залишається незмінною. Виберіть у спадному вікні «Відкрити список зовнішніх друкованих форм». Вкажіть при необхідності тип документа і тип замещаемой друкованої форми.
5
Заповніть в табличній частині вікна розділи «Відбір» і «Параметри», які допоможуть додати додаткову функціональність в друковану форму . Перевірте працездатність подключаемой друкованої форми через документ «Рахунок на оплату покупцеві", відкрийте меню «Друк» і виберіть вашу форму . Натисніть кнопку «За замовчуванням». Обрана форма буде закріплена як основна.