Як включити блокування на "Ниві Шевроле". включення передач в ниві шевроле.

Одним з напрямків збільшення прохідності автомобіля є блокування міжколісних диференціалів. Саме це дозволить міцно зв'язати колеса один з одним, забезпечивши тим самим їх постійне і однакове обертання. Ведучі колеса зможуть використовувати силу зчеплення з опорою для створення максимальної тягової сили, необхідної для руху автомобіля.
Інструкція
1
Знайдіть додатковий важіль для блокування диференціала, він знаходиться ближче до водія. При в'їзді на проселочную розмиту дорогу зупиніть автомобіль і включіть блокування межколесного диференціала шляхом переведення додаткового важеля в положення «Назад». На панелі приладів повинна загорітися лампочка-індикатор.
2
Зупиніть машину і встановіть важіль, що відповідає за включення понижувальної передачі, в положення «Вперед», як тільки машина починає глухнути навіть на першій швидкості. Спокійно рухайтеся по путівці.
3
Зупиніть машину і відключіть блокування диференціалів, переходячи на вищу передачу, як тільки виїдете на рівну дорогу. Це допоможе вам уникнути зносу шестерень диференціала.
4
Таким чином, блокування міжколісних диференціалів найбільш ефективна, коли вага між колесами моста розподілений нерівномірно, наприклад, коли обидва колеса з одного боку потрапили в глинисту колію або в канаву з водою, а інші йдуть вище по сухій рівній поверхні, або ж у разі повного відриву колеса від поверхні, наприклад, при подоланні гребеневих перешкод.
Зверніть увагу
Не забудьте відключити блокування при виїзді на добру дорогу, тому при русі із заблокованим диференціалом можуть виникнути навантаження на трансмісії, що призведе до підвищеної витрати бензину і прискоренню зносу шин. Блокування - це не збільшення сили зчеплення колеса з дорогою, це можливість колеса використовувати її для розвитку тягового зусилля. Це не зробить вашу машину всюдиходом, але дозволить збільшити її прохідність. Блокування міжколісних диференціалів дозволить власникові Ниви Шевроле їздити круглий рік без проблем, і особливо підійде тим, хто більшу частину часу проводить в місті, лише зрідка вибираючись в сільську місцевість.