Як зробити павука з фольги. іграшка павук сдедать.

Фольга - чудовий матеріал для виготовлення ялинкових іграшок. Вона не тільки виблискує, але здатна відмінно тримати форму. Звичайно, для об'ємних виробів переважніше м'яка фольга, на зразок тієї, в яку загортають цукерки. З неї можна зробити, наприклад, маленьких блискучих павучків.
Вам знадобиться
  • - 2 блискучих фантика від цукерок;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Замість цукеркових фантиків можна взяти кольорову тонку фольгу для ялинкових іграшок. Підійде і кулінарна, яка продається в рулонах. Відріжте від неї 2 прямокутника, за розміром рівних фантикам. Але можна зробити павучків і побільше. Для вічко візьміть маленький шматочок фольги якогось яскравого кольору.
2
Складіть один фантик навпіл, поєднавши довгі сторони. Розріжте його по лінії згину. Кожну половинку теж складіть уздовж і розріжте. Це будуть заготовки для пар ніжок. Складіть одну з них навпіл уздовж, потім ще раз. Точно так само поступите з рештою парами ніжок. Ретельно загладьте згини. Тонка фольга без паперової основи добре тримає форму, тому з ніжками можна більше нічого не робити. Однак вони будуть тонше і витонченіше, якщо їх небагато скрутити великим і вказівним пальцями правої руки. У вас повинна вийти тонка щільна «зволікання». Решта пар ніжок точно так же згорніть і скрутіть.
3
Другий фантик теж розділіть уздовж спочатку на дві, а потім і на чотири частини, але не розрізайте. Подумки розділіть смужку по довжині на 3 частини. Вам потрібні відрізки в 1/3 і 2/3. Менша частина знадобиться для голови, велика - для тулуба.
4
Зробіть оченята. Складіть маленьку смужку точно так само, як ви чинили з ніжками. Скручувати її не обов'язково. Покладіть заготовку для вічко на велику смужку. Засукайте край смужки, призначений для голови, в рулончик до шиї.
5
Складіть разом всі пари ніжок і візьміть пучок за середину. Поєднайте її з середньою лінією великий заготовки. Засукайте смужку в рулончик з іншого боку. Обережно натискаючи пальцями, надайте тулубу та голові круглу форму. Скачайте з кінців маленької кольорової заготовки кульки-оченята. Ноги зігніть в колінних суглобах і надайте їм різні положення.
Корисна порада
Ніжки можна зробити і з зволікань. Краще взяти темну дріт з обмоткою. Але підійде і тонка мідна. Для павучка можна зв'язати гачком павутинку.