Як розрізати відеофайл.

Іноді потрібно терміново звільнити місце на комп'ютері, і вам хочеться нарізати на диск велике відео, що займає багато місця на жорсткому диску. Проте розміри відеофайлів часто перевищують межу обсягу, який уміщається на DVD-диску або простому компакт-диску, і в цьому випадку вам на допомогу приходить вміння розрізати відеофайли на частини. Коли фільм вам знову знадобиться, ви легко зможете склеїти його. У цій статті ми розповімо вам, як розрізати відеозапис, а потім склеїти її з декількох частин.
Інструкція
1
Щоб файл можна було розрізати, а потім склеїти, він повинен бути сконвертовані в формат AVI. Для роботи з відеофайлами використовуйте програму VirtualDubMod.
2
В програмі відкрийте потрібний відеофайл через меню. Утримуючи Shift, перетягніть мишею повзунок на трек-барі на те місце відеозапису, в якому ви хочете розрізати запис навпіл.
3
Якщо кадр вас не влаштовує, на панелі інструментів натискайте клавіші переходу до наступного або попереднього ключового кадру і виберіть підходящий. Після того, як кадр для розрізу буде знайдений, відпустіть клавішу Shift.
4
Запишіть номер кадру, на якому ви ріжете відео - номер вказаний в рядку стану внизу вікна з відеозаписом. Поставте на вибраному кадрі мітку поділу (Mark in), а потім, натиснувши кнопку End, перейдіть в кінець запису і встановіть кінцеву мітку (Mark out).
5
Потім натисніть Delete - у вас залишиться тільки перша половина відеозапису, що закінчується ключовим кадром, який ви виділили на початку. Збережіть половину відеозапису у форматі AVI. При збереженні вкажіть режим відео «Прямопотоковое копіювання» і дайте записи назву.
6
Щоб виділити другу частину файлу, знову відкрийте відеозапис цілком, відкрийте розділ меню «Правка» і виберіть пункт «Перейти до ...». Вкажіть номер кадру, який ви записали в попередньому кроці і натисніть ОК.
7
Поставте на відкрився кадрі кінцеву мітку виділення, а потім перейдіть до початку відеозапису і поставте там початкову точку виділення. Видаліть першу половину відео, а другу збережіть так само, як першу в попередньому кроці.
8
Якщо вам знову знадобиться відео цілком, склейте його, використовуючи ту ж програму. Відкрийте в Virtual Dub першу половину відеозапису. В меню «Файл» натисніть «Додати AVI сегмент» і вкажіть шлях до другої половини відеозапису. Збережіть склеєну запис за тим же принципом, що й вище, і дайте їй назву.