Як відкрити багажник Волги.

Чимало автолюбителів потрапляло в неприємну ситуацію, коли речі, які потрібні терміново, виявлялися в багажнику , замок якого раптом заїло. Як же вийти зі скрутного становища?
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйтеся до того, що рано чи пізно кришка багажника може не відкритися. Для цього прикріпіть до приводу замка тонкий тросик, пропустіть його вздовж центрального підсилювача кришки багажника і виведіть в поглиблення для аптечки (яка зазвичай знаходиться на задній полиці «Волги»). Якщо ж на задній полиці немає такого поглиблення, ви можете вивести тросик і через отвір в перегородці, що відокремлює багажник від салону автомобіля. Не хвилюйтеся: він не буде видний, так як буде закритий спинкою заднього сидіння, а ви зможете відкрити багажник, просто потягнувши за нього.
2
Якщо така процедура не була проведена попередньо, і ви опинилися один на один з замкненим багажником, успіх операції з його відкриттю в чому залежить від того, чи є в механізмі замка декоративна пластмасова накладка (мається, на щастя, не у всіх моделях «ГАЗ»). Якщо її немає, відкрийте замок через отвори в задній полиці. В машинах старих моделей ви зможете це зробити, відвернувши що знаходиться на ній аптечку, нових - використовуючи отвори для задніх динаміків.
3
Якщо у вас «Волга» нового зразка, демонтуйте один з динаміків, візьміть дріт довжиною не менше 70 сантиметрів і діаметром 2-3 міліметри, зробіть на одному з її кінців гачок. Зачепите гачком через отвір для динаміка привід замка і потягніть дріт на себе, відкриваючи таким чином багажник.
4
Спробуйте відкрити багажник, різко смикнувши за лівий край його кришки. Однак цей варіант не з кращих, так як, по-перше, він може і не відкритися. А по-друге, в цьому випадку досить великий ризик деформації його кришки.
5
Зніміть задній номерний знак і просвердлите отвір діаметром 4 міліметри під замком на відстані приблизно 30 міліметрів від нижнього краю номерного знака. Саме там і розташована клямка замка і його привід. Візьміть викрутку і з її допомогою натисніть через просвердлений отвір на привід замка для того щоб його, нарешті, відкрити. Покрийте краю отвори антикорозійною емаллю і повісьте на місце номерний знак, і з боку ніхто й не помітить, що ви колись намагалися відкрити багажник таким способом.