Як переварити авто. вирівнювання порогів ауді а4.

Пороги будь-якого автомобіля постійно піддаються негативним впливам. Але навіть якщо метал в результаті цих впливів зовсім заіржавів, поріг можна перетравити і самостійно, не звертаючись відразу в майстерню.
Інструкція
1
Зніміть заржавілий поріг за допомогою звичайної болгарки. Проріжте спочатку його по шву уздовж стійок автомобіля , а потім остаточно демонтуйте, використовуючи молоток і зубило.
2
Очистіть від іржі короб, на якому був укріплений старий поріг. Для того щоб зачистити місця майбутньої зварювання, скористайтеся наждачним папером або дрилем з шліфувальною насадкою.
3
Підготуйте до установки на машину підсилювач порога. Візьміть ножиці по металу і в тих місцях, де підсилювач буде зістиковуватися зі стійками автомобіля , виріжте виїмки. Проробіть за допомогою ножиць і технологічні отвори в місцях майбутньої зварювання.
4
Закріпіть підсилювач порога швидкознімними струбцинами, клепками або магнітами. Перевірте, чи надійно встановлений підсилювач. Після цього приваріть його. Щоб уникнути непривабливих швів, які не тільки ускладнять вирівнювання порога, але і можуть спотворити вигляд авто, скористайтеся методом точкового зварювання. Після закінчення першого етапу зварювальних робіт акуратно і ретельно сточите зайвий метал.
5
Тепер таким же чином приваріть і заготовку порога, попередньо надійно її зафіксувавши. Обробіть нові шви: обточити і, по можливості, покрийте антикорозійним складом. Зашпатлюйте шви, щоб згладити горби і нерівності. Відшліфуйте ще раз все приварені деталі.
6
Покрийте зашпатлеванную поверхню одним-двома шарами грунтовки. Після того як вона висохне, нанесіть на приварені деталі кілька шарів емалі. Коли висохне і емаль, покрийте її спочатку спеціальним антигравійною складом (за бажанням), а потім - лаком.
7
Якщо у вас немає апарату для зварювання, найміть зварника. Щоб заощадити, зробіть всі підготовчі роботи по переварюванню автомобільного порога і підгонку деталей самостійно.
Дуже часто негативний вплив навколишнього середовища призводить до корозії металу вашого автомобіля. Це ж викликають тріщини і відколи, якщо їх вчасно не закрити. В кінцевому підсумку доводиться вдаватися до зварювальних робіт, буквально переварюючи автомобіль . Краще звернутися до фахівців, які знають, що і як робити. Однак можна спробувати провести зварювання самостійно.
Інструкція
1
В кожному автомобілі є кілька місць, які покриваються іржею в першу чергу. Якщо корозія почалася з порогів, то необхідно ретельно обробити їх. У кожному разі вам доведеться купити зварювальний апарат, лист заліза або спеціальні пластини товщиною 5 мм, електроди.
2
Щоб вам нічого не заважало, зніміть гумки ущільнювачів та двері. Після цього нанесіть на пороги перетворювач іржі, грунтовку і мастику.
3
Тепер зробіть кілька пластин з металу, обробіть їх поверхню будь-яким знежирюючим засобом і приваріть. Зробити це можна за допомогою поздовжньої зварювання, в результаті якої утворюється суцільний шов. Запам'ятайте, що кінці країв цих пластин повинні розташовуватися посередині стійок. Їх теж треба приварити. Потім обробіть шов наждачним папером, нанесіть розчинник, ґрунтовку, фарбу і лак.
4
Якщо пороги згнили остаточно, не витрачайте сили і час на приварювання додаткових пластин. Краще відразу поміняйте старі деталі на нові, вдавшись до точкової зварюванні.
5
В тому випадку, якщо проблема пов'язана з лопнули стійками, всі місця з тріщинами необхідно зачистити, позбувшись фарби. Після цього знежирте їх і приваріть із зовнішнього боку. На жаль, це не гарантує надійність стійок вашого автомобіля. Таким чином, зміцнити стійки можна за допомогою додаткових пластин, які приварюються зсередини за допомогою поздовжніх швів. По закінченню робіт знежирте стійки, покрийте грунтовкою і нанесіть обрану фарбу і лак.
6
Тріщини на капоті, в дверях і крилах автомобіля переварити досить складно. Справа в тому, що ці елементи ТС дуже тонкі. Під час зварювальних робіт буде порушений баланс, що призведе до викривлення дверей, капота і т.д.
Корисна порада
Запам'ятайте, що перед проведенням будь-яких зварювальних робіт в автомобілі, необхідно привести в порядок бензобак. Зокрема, спустошити і пропарити його.