Як очистити браузер інтернету.

веб- браузери зберігають історію відвідувань користувачем інтернет-сторінок, запам'ятовують автозаповнення сторінок і деяку інформацію (картинки, сценарії) з сайтів. Щоб очистити браузер від зайвої інформації (або «замести сліди» своєї діяльності на комп'ютері), слід регулярно очищати кеш-пам'ять та історію відвідувань браузера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
Інструкція
1
При використанні браузера Internet Explorer перейдіть до налаштувань - натисніть лівою кнопкою миші на «шестерінку» вгорі сторінки праворуч. У запропонованому меню виберіть «Властивості оглядача». У вікні, слід вибрати «Загальні», а там в розділі «Історія перегляду» натисніть «Видалити». Вам буде запропоновано вибрати потрібні опції - у вікні вибору відзначте галочками «Тимчасові файли Інтернету», «Кукі-файли», «Журнал». Потім натисніть «Видалити» .До віконця "Видалення історії огляду» ви можете отримати доступ і по-іншому - натиснувши на значок «шестерня» в спадному меню налаштувань виберіть «Безпека». При наведенні курсора на цей напис з'явиться меню, в якому виберіть «Видалити журнал оглядача». Натисніть лівою кнопкою миші на цей пункт і в віконці "Видалення історії огляду» виберіть необхідні пункти.
2
Для браузера Mozilla Firefox перейдіть до налаштувань, натиснувши на помаранчевий значок браузера зліва вгорі екрану. У випадаючому меню виберіть "Налаштування", потім знову "Налаштування", а в них - вкладку «Конфіденційність». В розділі «Історія» відзначте прапорцем потрібний вам варіант. У цій же вкладці можливий вибір варіанта автоматичного очищення кешу при закритті браузера. Ви також можете скористатися варіантом очищення браузера Mozilla Firefox, зайшовши у вкладку додаткових налаштувань (Настройки - Настройки - Додаткові). У підрозділі «Автономне сховище» натисніть «Очистити зараз».
3
Якщо ваш браузер - Opera, натисніть значок браузера зліва вгорі екрану для переходу до налаштувань. Виберіть вкладку «Додатково», в ній підрозділ «Історія» та натисніть «Очистити» для кешу та історії просмотра.Ви можете також звернутися до розділу налаштувань «Видалити особисті дані». В цьому розділі виберіть «Детальну обробку», галочкою відзначте опцію «Очистити кеш», натисніть «Видалити».
4
У браузері Google Chrome для переходу до налаштувань слід натиснути на значок «гайковий ключ». У запропонованому меню виберіть "Параметри" і вкладку "Розширені". Виберіть «Видалити дані веб-перегляду». Відзначте галочкою "Очистити кеш». Позначте період, за який ви будете видаляти інформацію про перегляд. Натисніть «Видалити» і «Закрити».