Як добути сіль.

Сіль - єдиний природний мінерал, що вживається людиною в їжу. Хлорид натрію (сіль) міститься в морській воді - головному джерелі солі на планеті. З найдавніших часів людина оцінив корисні властивості цього мінералу і навчився його добувати.
Вам знадобиться
  • - солоні огірки;
  • - вода;
  • - морська вода;
  • - торф з морського узбережжя;
  • - дерев'яні палиці.
Інструкція
1
Використовуйте один із стародавніх способів отримання солі з морської води. Знайдіть місце на узбережжі, куди вода доходить лише на короткий час, а більшу частину сезону течії і вітри залишають цей шматочок берега без води. Обгородіть камінням, скріпленими глиною, або дошками невеликий басейн, щоб не дати воді піти з відливом, дочекайтеся випаровування води і зберіть сіль з дна басейну.
2
Спробуйте застосувати інший древній спосіб отримання солі. Якщо на узбережжі знаходяться поклади торфу, як на узбережжі Балтійського моря, сіль можна «випалити» з шматків торфу, просочених морською водою. Дочекайтеся негоди, коли воду штормом прижене до торфовищах, потім, коли вода піде, викопайте торф, спаліть його, золу акуратно зберіть і висипте у воду, отриманий розчин випаруйте.
3
Застосуйте подібний спосіб: просочіть морською водою дерев'яні палиці, застроміть палиці недалеко від берега, дайте просочитися водою, потім висушіть палиці на сонці, спаліть на багатті, золу акуратно зберіть, розчиніть у воді, розчин випаруйте.
4
Очистіть отриману сіль: розчиніть її в прісній воді і випаруйте розсіл. У лабораторіях також застосовується спосіб насичення міцного соляного розчину хлористим воднем, при цьому сіль очищається від домішок солей сірчаної кислоти і від хлориду калію і випадає в осад. Для отримання кубічних кристалів безводної солі, що випав осад зберіть, прокалите, розчиніть в прісній воді і випаруйте.
Корисна порада
Якщо у вас є пересоленние огірки і немає солі, то ви можете легко виправити цю ситуацію. Розріжте солоні огірки уздовж на дві половини, потім кожну половинку на шматочки, складіть в миску і залийте водою, закрийте кришкою і поставте на два-три дні в холодильник. Вилийте соляний розчин в каструлю, поставте на слабкий вогонь і випаруйте всю воду, не забуваючи весь час помішувати. Кухонну сіль, утворену на дні і стінках каструлі, висипте в сільничку.