Як використовувати вакуумну помпу.

Вакуумна помпа - це пристрій, який служить для лікування і профілактики сексуальних розладів у чоловіків. Ними користуються і для збільшення статевого органу: збільшення пеніса відбувається за рахунок різкого припливу крові до статевого члена під час його безпосередньої ерекції. Необхідно відзначити, що при тривалому використанні збільшується число клітин в тканини статевого органу.
Інструкція
1
Безпосередньо перед початком використання вакуумної помпи необхідно, в цілях гігієни, ретельно промити спеціальну насадку і колбу теплою водою з рідким милом (воно для зручності, оскільки звичайним милом буде не комфортно). Потім підключіть до колби вакуумну грушу, а широким кінцем надіньте насадку на вільний кінець вакуумної колби, при цьому вузький кінець повинен бути заправлений всередину.
2
Для найбільш комфортного введення статевого органу всередину даної колби рекомендується змастити ущільнювальну насадку, приєднуються до пеніса, лубрикантом на водорозчинній основі: він забезпечить досить легке ковзання. Також, для досягнення найкращого ефекту нанесіть спеціальні крему для збільшення припливу крові до члена, що сприяють посиленню ерекції. Все це можна купити в секс-шопі або в інтим-магазині.
3
Потім тримайте колбу перпендикулярно до поверхні лобка і при цьому вводите статевий орган в отвір насадки. Але не забувайте про те, що на колбі може бути спеціальний клапан, який неодмінно повинен бути закритий, або отвір, який необхідно затиснути. Далі потрібно іншою рукою попрацювати з грушею і зробити кілька стиснень, щоб тим самим провести вакуумування колби, тримаючи при цьому тиск напору 30 секунд.
4
Потім натисніть на повітряний клапан і запустіть в колбу повітря, тримаючи його протягом 1 хвилини. Процедури по стисненню груші та запуску повітря повторіть приблизно 10-15 разів. Пам'ятайте, що себе примушувати ні в якому разі не треба, все повинно залежати від того, наскільки вам комфортно.
5
Далі слід відпустити затискуваний отвір або натиснути на повітряний клапан - запустити в колбу повітря. Необхідно тримати колбу з повітрям протягом 1 хвилини (до ослаблення ерекції, при цьому вона буває десь 10-15 разів).
6
І наостанок: слід пам'ятати, що вакуумна помпа застосовується ще й для викликання ерекції з метою довгого продовження статевого акту. У той момент, коли вакуумна помпа створить максимальну ерекцію, на основу пеніса надаватися спеціальне ерекційне кільце.