Як назвати команду в школі.

Шкільна команда - це колектив, на який покладена велика відповідальність. Саме їм належить представляти навчальний заклад на різних конкурсах та виступах. Тому в процесі створення уваги потребує кожна деталь, особливо - назва.
Інструкція
1
Вибираючи назву для шкільної команди, можна діяти за двома сценаріями. Перший полягає в підборі слова, логічно пов'язаного зі спрямованістю її майбутньої діяльності команди. Спортивна секція, математичний гурток, літературний клас, танцювальна студія - кожен напрямок висуває свої критерії і вимоги.
2
Вибрати назву для шкільної команди також можна, просто орієнтуючись на її гасло або мети. «Мрійники», «Переможець», «Розумники» - такі варіанти одночасно відображають позиціонування самого об'єднання і допомагають створити в оточуючих потрібне сприйняття команди.
3
Складіть список з уже зайнятих варіантів назв. Це допоможе уникнути повторів і зможе наштовхнути на цікаві ідеї. Після цього можна приступати до генерації ідей. Нехай кожен учасник запропонує свій варіант (або кілька). Запишіть їх все, не обговорюючи в процесі.
4
Після того, як потік ідей вичерпається, можна приступати до відбору найкращих. Нехай учасники висловляться (або проголосують) по кожному з варіантів. Якщо підходящих назв в результаті виявиться кілька, можна провести повторну «фільтрацію», оцінюючи благозвучність, чіткість вимови, однозначність сприйняття на слух.
5
Постарайтеся вибирати не дуже довгі варіанти: одного-двох слів буде цілком достатньо. В іншому випадку назва ризикує перетворитися на труднопроизносимое нагромадження слів, що не додасть команді симпатії з боку як глядачів, так і суддів.
6
Особливу увагу варто звернути на зміну назви при його відмінюванні і відсутність небажаних асоціацій (наприклад, «Борці за кому» звучатиме занадто пафосно, незважаючи на те, що дотримання правил пунктуації - цілком гідна мета для школярів).
7
Вибирайте слова, до яких легко буде підібрати рими. Це стане в нагоді для різноманітних девізів, гасел і навіть «кричалок» для вболівальників.