Як намалювати оленя.

Олень - красиве і благородна тварина, і його малювання принесе задоволення кожному митцеві. Якщо ви початківець художник, і тільки почали освоювати мистецтво живопису чи графіки, малювання оленя дозволить вам відточити техніку малювання олівцем живих істот і вдосконалити свої вміння. У цій статті ми познайомимо вас з покроковим методом малювання оленя олівцем на папері.
Інструкція
1
Знайдіть чітку і крупну фотографію голови оленя і зробіть її чорно-білою, використовуючи будь-який графічний редактор. На чорно-білій копії фотографії накресліть сітку з однаковими осередками середнього розміру. Сітка допоможе вам орієнтуватися в малюнку і знаходити місця, з яких ви почали, і на яких закінчили той чи інший фрагмент.
2
Знайдіть початкову точку малювання, яка допоможе зрозуміти, чи поміститься малюнок на папері (зазвичай це верхня частина рисуемой фігури). Перенесіть виміру сітки і саму сітку на папір для малювання і визначте, з якої точки ви почнете малювати.
3
Почніть зображати оленя, малюючи його ліве око в певній заздалегідь точці свого аркуша паперу. Орієнтуйтеся на відповідну комірку сітки і намагайтеся перемалювати в деталях те, що в ній зображено.
4
Виміряйте відстань від лівого ока до правого на сітці, прокладете таку ж відстань у себе на папері і продовжите малювати друге око. Осередок сітки на папері повинна відповідати сітці на оригіналі.
5
Намалювавши очі, переходите до малювання загального контуру голови і вух оленя. Намалюйте вуха, маківку, витягнуту мордочку і ніс. Намагайтеся повністю копіювати елементи фотографії у відповідних осередках своєї сітки. Намітьте силует тулуба, додайте легкі тіні і форми плям, окрашивающих вуха і шерсть оленя.
6
Продовжуйте малювати тіні - робіть їх насиченішим. Замалюйте чорним олівцем очі, залишивши легкі білі відблиски. Звіряючись з оригіналом, додавайте штрихуванням темні і світлі області своєму оленю, надаючи малюнку більше обсягу і реалістичності.
7
Растушуйте тіні навколо очей і носа. Там, де потрібні світлі місця, пройдіться по дуже темним тіням гостро зрізаним кінчиком гумки.
8
Штрих, додавайте відблиски, розтушовуйте різкі переходи малюнка, поки олень на вашій картині не почне максимально схожим на свій прообраз на фотографії. Коли ви закінчите наносити тіні і фактуру шерсті, додайте кілька штрихів - вуса, брови, окремо що видніються волоски шерсті. Ваш малюнок готовий.