Як використовувати телебачення для вивчення англійської мови.

Телебачення поряд з радіо є одним з найбільш чудових засобів для вивчення англійської мови і розвитку вміння сприймати іншомовну мову на слух. Однак у нього є величезна перевага перед радіо, так як будь-яке зображення, міміка і «мова тіла» людини допомагають краще зрозуміти мова.
Інструкція
1
Дивіться тільки ті програми, які для вас цікаві. Вивчення англійської мови має бути веселим і приємним - не варто змушувати себе робити те, що вам не подобається, в іншому випадку ви досягнете зворотного ефекту. Якщо ви пристрасний любитель футболу, дивіться матчі або новини спорту. Якщо ви любите тварин, тоді дивіться програми каналу Discovery.
2
Ну а якщо ви без розуму від мультфільмів, то їх перегляд теж може поліпшити ваш словниковий запас, але у випадку, якщо ваші вимовні навички недосконалі, то з переглядом мультиків краще почекати. Автентичні мультиплікаційні фільми показують на телеканалі Nikelodeon.
3
Завжди тримайте під рукою зошит, записну книжку або ноутбук, щоб ви могли записувати будь-які нові слова або виразу. Це особливо корисно, якщо телепрограма доповнюється субтитрами.
4
Дивіться англійське телебачення регулярно. Приділяйте перегляду всього лише 15-20 хвилин в день. Однак це необхідно робити щодня. Якщо ви підете раді, то незабаром будете вражені тим, яких великих успіхів у вивченні англійської мови ви домоглися.
5
Не хвилюйтеся, якщо ви не розумієте абсолютно все. Намагайтеся просто сконцентруватися на розумінні загального сенсу.
6
Починайте ваші заняття з перегляду новинних програм CNN. Мова дикторів цього новинного каналу чітка і повільна, а лексика, в основному, - стандартна. Як тільки ви навчитеся розуміти дикторів новинних програм, переходите до перегляду фільмів, ток-шоу та розважальних передач. Для того щоб навчитися ставити запитання і відповідати англійською мовою, дивіться різноманітні вікторини.