Як наклеїти наклейку.

Якщо у вас є ноутбук, напевно ви замислювалися про його зовнішній вигляд. Перетворити зовнішній вигляд ноутбука вам допоможуть повнокольорові наклейки, які відмінно ляжуть на поверхню і красуватимуться там досить довгий час. Але щоб вони добре наклеїти, потрібно знати деякі хитрощі, з якими ми вас зараз і ознайомимо.
Інструкція
1
Насамперед потрібно знежирити поверхню ноутбука. Це обов'язковий крок, так як непомітний неозброєному оку жировий шар, який потрапляє на кришку вашого ноутбука при контакті зі шкірою, тканиною та іншими матеріалами, не дає клейкому шару наклейки надійно скріпитися з поверхнею. Так наклейка може через деякий час відклеїтися в деяких місцях, якого б якості не була плівка. Звичайне протирання ганчіркою жир з ноутбука не видалить, а лише тільки розмаже його і истончен.
2
Для знежирення не слід користуватися горілкою, уайтрспіритом та іншими розчинниками для олійних фарб. Дані кошти включають в свій склад маслянисті речовини. Можна знежирити ноутбук і звичайною водою, додавши в неї трішки засобу для миття посуду, ацетоном або яким-небудь побутовим обезжиривателем, що продається в будь-якому господарському магазині.
3
Отже, знежиривши поверхню і почекавши, поки вона висохне, ви можете починати наклеювати. Перед тим, як наклеювати вашу наклейку на поверхню ноутбука, змочіть її клейову поверхню мильною водою. Навіщо? Справа в тому, що якщо наклейка змочена подмиленной водою, вона після неправильного прикладання може бути відклеївся і прикладена заново. До того ж, наклейку легше розрівняти, коли вона волога.
4
При наклеюванні «сухий» наклейки найменша помилка строго карається: щойно клеюча поверхня стикається з ноутбуком, вона тут же прилипає буквально намертво. Відірвати потім косо приклеєну наклейку, що не деформуючи і не розриваючи її, представляється практично неможливим. А якщо залишаться бульбашки повітря, їх вже ніяк не "вигнати». Залишається в цьому випадку бульбашки протикати голкою і зарівнювати. Але навіть невеликі дірочки на поверхні наклейки дуже помітні, якщо вона красується на блискучій поверхні ноутбука.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mo2Yh80n7HA
Корисна порада
Після успішного наклеювання барвистої наклейки на улюблений ноутбук, її потрібно прогріти і просушити феном. Тільки після остаточної просушки наклейки ноутбук можна включати; Перед наклеюванням струсіть з наклейки зайву воду, і за жодних обставин не приклеюйте на ваш ноутбук наклейку, якщо він включений. Якщо ноутбук заряджається від мережі, його варто від цієї самої мережі відключити.