Що потрібно для відкриття автосервісу. Які документи потрібні для відкриття ресторану в россии.

З кожним роком в країні значно збільшується число зареєстрованого автотранспорту, паралельно з яким зростає і попит і на автопослуги. На сьогоднішній день відкриття автосервісу - це вдале інвестування свого капіталу.
На первинному етапі зверніться в транспортну інспекцію для отримання ліцензії на даний вид діяльності. Для цього зберіть і надайте наступні документи: заявку, статут підприємства, банківські реквізити, договір оренди або спільної діяльності, довідку СЕС, дозвіл пожежної служби (для проведення зварювальних робіт), наказ про призначення відповідальних осіб за техніку безпеки, за проведення технічного обслуговування та ремонту , копію трудової книжки (диплома), сертифікат відповідності стандартам та довідку ГНІ.Прі оренді гаража, зареєстрованого в Комімуществе, зверніться до префекта, щоб взяти дозвіл на використання гаража в якості авторемонтної майстерні; після оформите договір на оренду цього приміщення. У випадку, якщо гараж не капітальний, а самовільно зведений, також зверніться до префекта для отримання градозаключенія для роботи автосервісу . Якщо гараж належить приватній особі, укладіть договір з нім.После оформлення земельної ділянки під своє підприємство, почніть розробляти проектну документацію, в яку в обов'язковому порядку включіть розділ «Охорона навколишнього середовища», тому при запуску роботи автосервісу відділ «Гігієни навколишнього середовища» повинен підготувати висновок, відповідно до якого буде прийнято рішення про дозвіл ведення бізнесу. Цим відділом оцінюються допустимі норми охорони та утилізації відходів, умови утворення і відведення стічних вод, викиди в атмосферу шкідливих веществ.Параллельно з вищеописаними роботами отримаєте сертифікат відповідності стандартам - документ, що задовольняє відповідним вимогам ГОСТу. Для цього подайте заявку, а потім укладіть договір на сертифікацію послуг, т.к. сертифікації підлягає кожний вид робіт, де потрібна ліцензія. Самі основні види робіт: жерстяно-зварювальні; шиномонтажні і балансувальні, монтажно-демонтажні, малярні, електротехнічні, контрольно-діагностичні, мастильно-заправні; ремонт двигунів; перевірка і регулювання гальм, паливної апаратури; ремонт гальмівної системи, рульового управління; ремонт і зарядка акумуляторів. При сертифікації декількох видів діяльності існує система знижок, тобто чим більше робіт ви сертіфіціруете, тим дешевше для вас буде бізнес.Еслі при перевірці різними органами будуть виявлені які-небудь недоліки, то на їх усунення дається півроку. Ніколи не забувайте, що, в першу чергу, ви зацікавлені в якісній роботі вашого підприємства.
Автомобільний трафік на міських вулицях невблаганно зростає, а потреба в якісному і своєчасному обслуговуванні транспорту зростає в геометричній прогресії. Тому відкриття СТО - високоліквідний і досить прибутковий бізнес, але дуже важливо на початковому етапі все зробити правильно і не допустити образливих помилок.
По-перше, оформіть юридична особа, так як індивідуальні підприємці в даній сфері діяльності викликають недовіру у клієнтів. Після реєстрації виберіть напрямок подальшої роботи, вузький профіль. Дилерські автомобілі обслуговуються в спеціальних авторизованих сервісних центрах, тому на них розраховувати не варто. Кращий вибір - вузькопрофільна СТО, наприклад, тільки кузовний ремонт або ремонт турбін і двигунів, щоб клієнти зверталися до вас з конкретною проблемою. По-друге, підберіть приміщення, придатне під СТО. У даному питанні все залежить тільки від вашого бюджету. Для невеликого сервісного відділу підійде утеплений гараж-бокс, головне, щоб вистачило місця під необхідне обладнання. Але розташування в промисловій зоні міста або близько заправної станції буде більш пріоритетним. Вибираючи місце розміщення майбутнього автосервісу, не забудьте врахувати всі санітарні норми, особливо це стосується прилеглих житлових об'єктів і водойм. Особливу увагу приділіть врегулювання питань з пожежними інстанціями і ГИБДД. Зробіть належний ремонт в обраному приміщенні, адже мало хто захоче віддавати свою «ластівку» в старий і обшарпаний гараж. Залежно від обраного профілю послуг купіть і встановіть обладнання. Швидше за все, вам доведеться зробити оглядові ями, встановити підйомник, діагностичне обладнання і придбати слюсарні інструменти. Якщо ви будете надавати послуги з ремонту кузовів, то придбайте фарбувальне і сушильне устаткування. Найміть грамотний і досвідчений персонал з досвідом роботи в сфері автосервісу. Якщо співробітники не будуть мати достатню кваліфікацію і вмілі руки, то ніяке дороге обладнання не зможе це компенсувати. Оплата праці працівників повністю на вашому розсуді, але пам'ятайте, що більш досвідчені майстри повинні отримувати більше стажистів. Також не зайвим буде налагодити контакти з постачальниками запчастин, щоб своєчасно забезпечувати клієнтів необхідними деталями.