Як відрізнити норвезьку кішку від інших.

Відповідно до історії виникнення породи норвезьких кішок, представники її - це нащадки диких лісових звірів, що мешкали в Норвегії, характерними рисами яких були спритність, витривалість, відмінна пристосованість до холодного клімату, а також чудові мисливські якості. Сьогодні норвезька кішка - це одомашнена тварина, яке зберегло всі ті якості, які колись допомагали їй виживати в умовах дикого лісу.
Інструкція
1
Норвежець відноситься до великих порід кішок. Маса тіла дорослого кота може варіюватися від 5 до 8 кг. Самка, як правило, має меншу вагу.
2
Головною відмінною особливістю норвезьких кішок від представників інших порід є наявність у них двошарового водонепроникного хутра. Верхній шар шкурки цих тварин складається з м'якої, довгою, блискучою вовни. А нижній шар - з густою, не пропускає вологу, маслянистої вовни.
3
Дізнатися норвезьку кішку ви можете по густому хутрі на її шиї, утворюють розкішний комір, і по довгих волосках на щоках тваринного, нагадують трикутну бороду. Довга шерсть на задніх лапах норвезьких кішок утворює «хутряні штанці».
4
Відрізняє норвезьких кішок від інших тварин саме якість і тип їх вовни, але не окрас. Він може бути яким завгодно, крім сіамського. Норвежці можуть бути як двоколірними, так і трибарвними. Але зверніть увагу на те, що підшерсток у представників цієї породи, як правило, білий.
5
Тіло норвезьких кішок масивне, сильне і гнучке. Добре розвинені груди і плечі. Спина і поперек досить міцні і широкі. Норвежці відрізняються потужними, округлими, важкими на вигляд лапами. Хвіст представників цієї породи покритий довгою, звисаючої над задніми кінцівками, шерстю.
6
Легко розпізнати норвезьку кішку по трикутній голові, яка не має помітної межі між лобом і довгим широким носом тварини. Норвежці відрізняються масивним підборіддям і повними щічками. Вуха у цих кішок широко розставлені, трохи нахилені вперед, кінці їх загострені і мають забавні пензлика. Очі у норвезьких кішок великі, круглі і дуже виразні. А колір їх може бути абсолютно будь-яким.