Як в'язати кофтинки. Як зв'язати шарф-кофту.

Якщо людина вміє в'язати гачком і спицями, у нього, як правило, не виникає проблем з відсутністю нових оригінальних предметів одягу. За допомогою гачка і пряжі можна швидко і легко зв'язати безліч різних моделей, щоб урізноманітнити свій гардероб. У цій статті ми розповімо, як зв'язати гачком витончені і красиві жіночі кофтинки, які доповнять ваш образ і привнесуть свіжий струмінь в ваш повсякденний стиль.
Інструкція
1
Щоб зв'язати легку і ажурну білу кофтину комбінованої в'язки, вам будуть потрібні спиці №4 і гачок №3,5, а також 400 г м'якої бавовняної пряжі білого кольору, гудзики і стрази для прикраси.
2
Попередньо зв'язавши зразки різного типу в'язки з купленої пряжі, визначте щільність в'язання та розрахуйте кількість петель для свого розміру. Пров'яжіть спицями лицьовій гладдю спинку і зовнішні частини поличок, а також деталі рукавів. Отпарьте пов'язані деталі праскою.
3
Візьміть гачок і почніть обв'язувати стовпчиками без накиду внутрішні поздовжні сторони поличок. Зв'яжіть стовпчиками без накиду два ряди, після чого в'яжіть гачком ажурний візерунок у вигляді мереживних вставок.
4
Зменшуйте петлі в тому місці, де повинен бути виріз горловини. Краї деталей рукавів з'єднайте такий же мереживний вставкою, обв'язавши їх арочками з повітряних петель, зібраними в ажурну сітку. По бічних і плечових швах з'єднайте деталі вироби, а потім зв'яжіть ажурну планку по подолу кофтинки.
5
Закінчіть в'язання вироби Втачіваніе рукавів і пров'язуванням коміра, пришийте перламутрові гудзики і прикріпіть клейові стрази.
6
Ще одна цікава модель повітряної і ажурною кофтинки в'яжеться з 300 г білої пряжі з вовни і акрилу, гачком № 4,5. Деякі деталі в'яжуться спицями № 4,5.
7
Зробіть викрійки кофти, враховуючи її напівпрозорий мереживний узор на передній частині. Верхні сектора переду і спинки пров'яжіть на спицях.
8
Сшейте плечові і бокові шви, а потім візьміть гачок і зв'яжіть ажурні частині передньої і задньої частини, закругляя їх до центру. Ушийте рукава так, щоб вони нагадували форму ліхтарика і обшийте горловину з манжетами золотистої пряжею.
9
Поєднуючи в'язання спицями та гачком, а також використовуючи різні ажурні узори та схеми, ви можете створювати масу різноманітних і незвичайних виробів.